مهاجم پرحاشیه پرسپولیس به تیم ملی دعوت نشد

در حالی که بخش دوم بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی امید ، روز دوشنبه ۱۶ مهر خود را به کادر فنی معرفی می کنند ، اسامی ۱۰ بازیکن جدید جهت حضور در این اردو اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سایت فدراسیون فوتبال امروز اعلام کرد که زلاتکو کرانچار سرمربی کروات تیم امید ایران برای اردوی جدید این تیم، ۱۰ بازیکن دیگر را هم به اردو دعوت کرده است.

نکته اینجا است که قبل از این سرمربی ۳۲ بازیکن از بازیکنان زیر ۲۳ سال را برای پیدا کردن گزینه های مناسب به اردو دعوت کرده بود. حالا ده بازیکن جدید هم به این لیست اضافه شده اند که در میان آن ها بازیکنان تیم های صاحب نام هم حضور دارند. ابوالفضل درویش وند و سعید حسین پور(پرسپولیس)، سجاد آقایی(استقلال)، امید دره و ابوالفضل جلالی(سایپا)، نادر محمدی(پیکان)،دانیال جهانبخش(مقاومت)، معراج اسماعیلی(ذوب آهن)، علی کی خسروی(سپاهان)، امین دادمند(نفت اهواز) ۱۰ بازیکنی هستند که توسط کرانچار به تیم امید دعوت شده اند.

نکته اینجا است که نام محمد امین اسدی مهاجم پرسپولیس که به دلیل مشکلات شب قبل از بازی کره، به تهران دیپورت شده بود در این لیست دیده نمی شود. این بازیکنان به همراه ۳۲ بازیکنی که پیش از این در لیست دوم بازیکنان تیم امید به این اردو دعوت شده بودند می بایست ساعت ۱۴ روز دوشنبه با حضور در مجموعه ورزشی یزدان تهران خود را به کادر فنی تیم ملی امید معرفی کنند.

 

 

256 41

کد خبر 810690

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =