مدیر اجرای طرح های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند از آغازعملیات طرح آبرسانی در فاز ۴ امیرآباد خبر داد که در ۱۴ مهر ماه سال جاری با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیارد ریال آغاز و تا ۶ ماه آینده قابل بهره برداری خواهد بود.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند:  فالح صفایی دربندی آغاز اجرای طرح های زیرساختی آب و فاضلاب را از آبادان و فاز ۴ امیرآباد این شهرستان اعلام کرد و گفت: با توجه به تأکید هیئت مدیره سازمان مبنی براینکه در پروژه های عمرانی حتما تمامی زیرساخت های لازم انجام شود؛ بستر هماهنگی با تمامی دستگاه های اجرایی را فراهم کردیم. به طوری که با اتمام پروژه ها تا ۵ سال آینده هیچ گونه مجوز حفاری به این دستگاه ها داده نخواهد شد.

وی درخصوص پروژه آبرسانی امیرآباد افزود:  این پروژه  شامل فاز ۱تا ۴ این منطقه می شود که در ۱۴ مهر ماه سال جاری  با  اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیارد ریال  آغاز و تا ۶ ماه آینده قابل بهره برداری خواهد بود .

مدیر اجرایی طرح های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند همچنین با بیان این مطلب که طرح عمرانی مذکور، مناطق مختلفی در شهرستان های آبادان و خرمشهر را شامل می شود خاطرنشان کرد: بزودی گلنگ عملیات آبرسانی سایر مناطق نیز بر زمین زده خواهد شد و پروژه های عمرانی در این مناطق نیز آغاز می شود

46

کد خبر 811023

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =