هیات داوران بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان متشکل از محمد چرمشیر، حمیدرضا نعیمی و بهرام جلالی پور در مرحله نخست 10 نمایشنامه را حایز شرایط لازم برای مرحله داوری و ارزیابی نهایی اعلام کردند. که نمایش «ماه و ماهی» از سمیرا سلیمانی فارسانی از هنرمندان استان جزو این ده اثر می باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ،  هیات داوران این جشنواره پس از بررسی 94 نمایش رسیده به دبیرخانه 10 اثر را برای مرحله نهایی معرفی کرده است.

نمایشنامه نویسان آثار منتخب، تا مرحله نهایی ارزیابی و انتخاب فرصت دارند با بهره مندی از مشاوره استادان راهنما شامل محمد چرمشیر، حمیدرضا نعیمی و بهرام جلالی پور نسبت به ارتقای کیفی نمایشنامه های خود اقدام کنند.

در مرحله ارزیابی و داوری نهایی سه نمایشنامه برگزیده این بخش انتخاب و در مراسم اختتامیه جشنواره معرفی خواهند شد.

گفتنی است ، بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از 29 آبان تا 4 آذر ماه سال جاری در شهر تاریخی همدان برگزار می شود.

سمیرا سلیمانی فارسانی متولد 1368 در فارسان است او بیش از پنج سال است که فعالیت‌های نمایشی خود را در زمینه نمایشنامه نویسی آغاز کرده‌است. سلیمانی پیش از این نیز در جشنواره تئاتر ققنوس، جشنواره تئاتر معلولین و جایزه نمایشنامه نویسی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری رتبه های برتز را ازآن خود کرده است.او از جمله هنرجویانی است که در کارگاه های نمایشنامه نویسی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری شرکت داشته است.

 

 

 46

کد خبر 811037

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =