چه کسانی از رفتن حافظ ناظری ناراحت نشدند؟

برخی از کاربران خبرآنلاین، زیر خبر خروج حافظ ناظری از ایران، با گذاشتن کامنت، این اتفاق را منفی دانستند و تعدادی آن را به شرایط اقتصادی کشور و سقوط ارزش ریال نسبت دادند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حافظ ناظری خواننده و نوازنده نام آشنای موسیقی ایران به شمار می‌آید که همراه پدرش شهرام ناظری توانست در عرصه موسیقی به جایگاه قابل توجهی دست پیدا کند.

آلبوم «ناگفته» (بعد یازدهم) که حاصل همکاری او با پدرش و چندین نوازنده خارجی است، یکی از آثار این هنرمند به شمار می‌آید که در ایران و خارج از کشور مورد توجه قرار گرفت.

حافظ ناظری که در جوانی نیز به منظور فراگیری موسیقی به نیویورک آمریکا مهاجرت کرده بود، این بار نیز پس از دو سال حضور در ایران، با انتشار ویدئویی در اینستاگرام اعلام کرد که بار دیگر برای مدتی از ایران دور خواهد بود.

این هنرمند در ویدئوی خود درباره علت سفرش گفت: «برای یک مدتی از شما خداحافظی می‌کنم، سپاسگزارم که در این دوسال کنارم بودید و از من حمایت کردید. حقیقتا برایم خیلی سخت خواهد بود که از شما و وطنم جدا باشم. در این دوسال با تمام موقعیت‌هایی که برایم بود در کنار شما ماندم و سعی کردم بجنگم و باعث خوشحالی‌تان شوم و امیدوارم که لایقش بوده باشم. به هر حال فصل جدیدی در حال آغاز شدن است و امیدوارم کنسرت‌های کانادا موفق باشد و بتواند قدم جدی در زمینه معرفی موسیقی ایران به جهان بتوانیم برداریم.»

ویدئوی منتشر شده ناظری بازخوردهای متفاوتی را در فضای مجازی به همراه داشته است، برخی برای او آرزوی موفقیت و سلامتی کردند تا در مسیر تازه‌ای که برای زندگی‌اش انتخاب کرده است بتواند سربلند باشد. در این میان برخی نیز نظر خاصی نسبت به این اقدام هنرمند نداشتند، تعدادی هم واکنش منفی نسبت به آن نشان دادند.

واکنش‌های مثبت و منفی به خروج ناظری

کاربران خبرآنلاین در نظراتی که برای این مطلب نوشته‌اند، نیز از این سه دسته خارج نبودند و بیشتر افراد به این اتفاق را واکنش منفی نشان دادند، که در ادامه برخی از آنان را مرور خواهیم کرد.

یکی از کاربران با آرزوی سلامتی و موفقیت برای این هنرمند، نوشت: «خدا به همرات ای خسته از شب اما سفر نیست علاج این درد.» یا کاربر دیگری نوشت: «هر جا هستی موفق باشی.»

حافظ ناظری

تعدادی از کاربران نیز دلیل خروج او از ایران را کاهش برابری ریال مقابل دیگر ارزها دانستند، مانند کاربری که نوشت: « با سقوط ارزش تومان، کنسرت‌ها هم سقوط کردند، دیگه نه علاقه‌ای هست و نه درآمدی، موفق باشید.»

فرد دیگری نیز، از اینکه حافظ ناظری وضع مناسبی برای خروج از کشور دارد، این‌طور نظرش را مطرح کرد: « خوش به حالش که امکانات و شرایطش رو داره که بره.»

سایر واکنش‌ها به ترک ایران توسط ناظری

همواره برخی از افراد جامعه، نظر خاصی نسبت به اقدامات سلبریتی‌های حوزه موسیقی و سینما ندارند و پرداختن به این اتفاقات را فاقد ضرورت می‌دانند.

در همین راستا، تعدادی از کاربران، خروج حافظ ناظری از ایران را چندان با اهمیت تلقی نکردند. برخی معتقد بودند که بودن یا نبودن هنرمندان در ایران چندان تاثیر خاصی نخواهد داشت. مانند کاربری که نوشته: «خب انتظار داری برات مراسم خداحافظی بگیریم؟ توام نمیتونی تو این شرایط بمونی داری در میری؟ اگه مردی بمون خدمت کن و مملکتت رو بساز...»

57243

کد خبر 811123

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • بی نام IR ۱۷:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
  21
  خوش بحالش که میتونه بره
 • محمد FR ۱۷:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
  17
  اول که هر چیزی لیاقت می خواهد ، بعد هم ایشون کی بود ؟
  • بی نام DE ۱۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
   4
   معلومه خیلی ناراحتی
 • بی نام DE ۱۸:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
  19
  همون بهتر که به آدم خوش شیفته از ایران کم شد..البته هنوز بسیاریم
 • شمس تبریزی IR ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
  11
  من هم ناراحت نشدم
 • بی نام A1 ۱۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
  10
  یه سلبریتی کمتر ، بهتر
 • شادی IR ۱۶:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۸
  4
  طرف نوشته «اگه مردی بمون خدمت کن و مملکتت رو بساز» ؟ مگه بنا است؟ مگه پزشکه ؟ مگه مهندسه ؟ آهنگ سازی مگه وابسته به مکانه ؟
 • نامدار US ۱۷:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
  2
  ای کاش متخصص روان شناسی نظرات این سایت و سایر سایت های شبیه به این را بررسی میکرد تا اندازه درستی از ناراحتی های روانی هم وطنان بدست میداد