۰ نفر
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶

ورزش سه نوشت:سامان قدوس در جریان تمرین امروز تیم ملی به صورت انفرادی کار با توپ انجام داد.

وقفه مسابقات لیگ لوشامپیونه فرانسه موجب شد تا سامان قدوس هم از روز گذشته به تمرینات تیم ملی اضافه شود ولی او امروز برای دومین تمرین متوالی در کارهای گروهی حضور پُر رنگی نداشت و بیشتر در میانه زمین مشغول به انجام تمرینات انفرادی شد.

ستاره ۲۵ ساله فوتبال ایران که می‌توان او را آماده‌ترین سرباز حال حاضر کارلوس کی‌روش دانست، در هفته‌های اخیر بازی‌های فوق‌العاده‌ای در آمیان انجام داده و با گل‌ها و پاس گل‌های خود تبدیل به چهره اول این تیم فرانسوی شده و همچنین در بین هواداران باشگاه آمیان نیز جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده و مورد توجه رسانه‌های این کشور قرار گرفته است.

دو گل برابر رمیس و لیل و دو پاس گل مقابل رن در کنار خلق موقعیت و بازی‌های کم نقصی که سامان قدوس در هفته‌های اخیر لوشامپیونه برای آمیان انجام داد، جایگاه او را در تیمش مستحکم‌تر کرد ولی شوت استثنایی او در جریان مسابقه اخیرشان برابر دیژون که منجر به گل شد، کاری کرد تا توجه فرانسوی‌ها به این ستاره ایرانی بیش از پیش جلب شود.

قدوس که با آمادگی بالا و بهترین شرایط فنی به تمرینات تیم ملی اضافه شده، در جریان تمرین امروز تیم ملی دور از سایر بازیکنان و در میانه زمین مشغول کار با توپ شد و به تمرین پرداخت.

با وجود اینکه سامان قدوس در هر سه بازی تیم ملی ایران در جام جهانی به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت و مجموعا ۴۰ دقیقه از سوی کارلوس کی‌روش به کار گرفته نشد، اما به نظر می‌رسد با چنین شرایطی که دارد از بخت بالایی برای حضور در ترکیب تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا برخوردار است و به گفته هواداران فوتبال ایران، امید اول گلزنی تیم ملی در این رقابت‌ها به حساب می‌آید.

سامان قدوس

251 251

کد خبر 811266

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =