حرف های طارق بازیکن عراقی استقلال شوک جدیدی شده به پیکره این باشگاه و آنها تعجب کرده اند که چرا این بازیکن چنین صحبت هایی مطرح کرده است!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، از در و دیوار برای استقلال می بارد و انگار قرار نیست حاشیه ها دست از سر این تیم بردارند. بعد از مصاحبه های بی پایان مسئولان و پیشکسوتان ، حالا بازیکنان خارجی تیم هم چالش ساز شده اند . طارق همام انگار بدش نمی آید برای آبی ها یک جاسم کرار جدید باشد. او که در یک هفته اخیر رفتنش به عراق جنجال ساز شده است ، ابتدا با حضور در بازی تمرینی تیم سابقش خبرساز شد و بعد هم حالا حرف هایش جنجالی به پا کرده است. طارق گفته مسئولان استقلال می خواستند او با آسیب دیدگی برای این تیم بازی کند و آسیب دیدگی اش تشدید شود تا بازی تیم ملی کشورش را از دست بدهد.

انتقاد طارق حسابی آبی ها را عصبانی کرده. بهتاش فریبا از اعضای کمیته فنی مصاحبه کرده و گفته او اگر مصدوم بود چرا در عراق برای تیم سابقش بازی کرده؟ 

این اما تنها واکنش نیست و علی خطیر هم در مصاحبه ای گفته این بازیکن را به کمیته انضباطی باشگاه فرا می خوانند. آنها گفته اند برخوردی قاطع با این مصاحبه خواهند داشت.

طارق فعلا تا دوشنبه آینده مرخصی بازی های ملی فیفا را دارد و دست آبی ها به او نمی رسد!

41258

کد خبر 811388

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =