ایسنا نوشت: «نود» در حالی هفته آینده از جدول پخش برنامه‌های شبکه سه کنار گذاشته شده است که عادل فردوسی‌پور در برنامه هفته گذشته خود بر پخش این برنامه ورزشی در هفته آینده تاکید کرده بود.

بر اساس آنچه مجری «نود» در دوشنبه گذشته اعلام کرد، این برنامه قرار بود با موضوع بررسی وضعیت تیم ملی و اتفاقات اخیر فوتبال، هفته آینده روی آنتن برود اما فعلا بازی انگلیس اسپانیا در جدول پخش دیده می‌شود. 

فردوسی پور در گفت‌و‌گویی در همین‌باره گفت: «ما مطابق روال سالیان قبل که در هفته‌هایی که بازی‌های لیگ تعطیل بود برنامه داشتیم، تمام کارهای برنامه را انجام می‌دهیم و با هماهنگی مدیر محترم گروه ورزش، هفته قبل در برنامه ٩٠ اعلام کردم که دوشنبه این هفته درباره چه موضوعاتی برنامه داریم.»

فردوسی‌پور در پاسخ به این پرسش که بر اساس آنچه در کنداکتور پخش قرار گرفته است، آیا برنامه «نود» هفته آینده پخش نخواهد شد؟ چنین توضیح داد: «ما در حال انجام کارهای برنامه برای هفته آینده هستیم و امیدواریم که «نود» پخش شود.»

بر اساس آخرین اعلام‌ها، شبکه 3 تصمیم دارد دوشنبه هفته آینده (23 مهر) بازی اسپانیا و انگلیس را جایگزین برنامه «نود» کند. این در حالی است که فعالیت شبکه‌ای تخصصی مانند ورزش، این امکان را به تلویزیون می‌دهد که علاقمندان هر دو برنامه را راضی نگه دارند.

57244

کد خبر 811598

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =