موج نوشت: نماینده مردم شهریار در خانه ملت فاش کرد که لحن پیامک های تهدیدآمیز از توهین های معمولی به الفاظ رکیک رسیده است.

محمد محمودی شاه نشین اظهار داشت: متاسفانه همچنان پیامک های تهدیدآمیز با شماره های مشخص در حال ارسال به نمایندگان است.

وی در خصوص اینکه پلیس فتا اعلام کرده است که تاکنون مجلس شکایتی در این رابطه انجام نداده و به همین دلیل موضوع از طریق پلیس پیگیری نمی شود، گفت: چه شکایتی باید انجام می دادیم. مگر مسوولان نمی دانند که مدت ها است نمایندگان از طریق این پیامک ها تهدید می شوند.

عضو کمیسیون شوراها تصریح کرد: البته روز چهارشنبه یک مورد پیامک دریافت کردم که بلافاصله به هیات رییسه اطلاع داده و خواستار شکایت شدم. چرا که لحن آن از تهدید گذشته و الفاظ رکیک به نمایندگان نسبت داده شده بود.

محمودی گفت: جای تاسف است که پیامک های گسترده این بار با الفاظ رکیک برای نمایندگان ارسال می شود و از هیات رییسه مجلس خواستم که این مورد را با جدیت بیشتری پیگیری کنند.

وی متذکر شد: البته حجم زیادی از پیامک ها را نمی توان توهین آمیز و یا تهدید و حاوی الفاظ رکیک توصیف کرد و در حد ابراز عقیده است و ما نیز آنها را مد نظر قرار دادیم. اما به هر حال بخش محدودی نیز توهین و الفاظ رکیک و تهدید دارد که قابل پیگیری است.

محمودی در پایان تاکید کرد: اما از آنجایی که پیامک آخر حرف بسیار زشت و زننده و حاوی الفاظ رکیک خطاب به نمایندگان داشت، موضوع را به هیات رییسه اعلام کردم و هیات رییسه نیز معتقد است که قابلیت پیگیری قضایی و پلیسی دارد.

1729

کد خبر 811846

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 5
 • بی نام A1 ۰۹:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
  6 1
  فیلم گشت ارشاد را دیدید؟ این دوستان پیامک زن از تیپ همان ها هستند. فرهنگ شان بسیار پایین است و به خدا صد رحمت به کلاه مخملی ها. اونها اقلا صاحب مرام بودند.
 • بی نام A1 ۱۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
  0 1
  در اسلام فحش و ناسزا در هیچ موردی جایگاهی ندارد،بحث و مجادله بنفع مصالح مردم و کشور و مفید است، اما فحش و تهدید و ناسزا کشور را دچار اشفتگی و بضرر همه است. تهدید نماینده بر اساس قانون اساسی جرم است و دستگاههای امنیتی موظف به پیگیری هستند. نمایندگان، جراید، رسانه عمومی باید در مورد قوانین اگاه سازی کنند که هر متنی باید بر اساس قانون اساسی کشور باشد. نمایندگان و مسیول اجرایی و همه در برابر مردم مسیول اند و حق الناس و عدالت اجتماعی را جهت اعتماد هر چه بیشتر مردم و مسیولین در راس کار قرار دهند و برای آن بکوشند که خدای متعال حق الناس را می بیند. نمایندگان و مسیولین اجرایی در راس کار و برای حق الناس با تمام پتانسیل های موجود بکوشند که خدا پاداش می دهد