مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : از مخزن بیست هزار تایی کامیونی در شهرستان ساری مقدار قابل ملاحظه ای سوخت کشف و در انبار نفت شهید اسماعیلی تخلیه شد .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از ساری ،عباس خلیل پور مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری ، بیان کرد : در مورخ ۱۸ مهر ۹۷ نیروهای انتظامی طی گشت زنی به یک دستگاه کامیون ده چرخ باری مشکوک شدند و با بازرسی آن یک مخزن بیست هزار لیتری که جاساز شده بود کشف وبا همکاری بازرسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری ضبط شد .

عباس خلیل پورتوضیح داد : مخزن کشف شده از داخل جداسازی شده و یک خانه آن مازوت و خانه دیگر آن برای گازئیل تعبیه شده بود که ماموران انتظامی پس از دستگیری راننده متخلف و هماهنگی با مسئولین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری اقدام به تخلیه مقدار قابل توجهی گازوئیل و مازوت در انبار نفت ساری کرده و راننده خاطی به مراجع قضایی معرفی شد .

وی با اشاره به بازدیدهای موثر بازرسان منطقه ساری اذعان داشت : بازرسان دربازدید شبانه روزی از مجاری عرضه فرآورده های نفتی در کاهش تخلفات توزیع و فروش غیر مجاز احتمالی مجاری عرضه سوخت موثرند

نفت ساری

 

46

کد خبر 812294

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =