ایسنا نوشت: سخنگوی کارگروه اکران اعلام کرد: «با توجه به مشکلات پیش آمده در نمایش فیلم «عرق سرد» احتمال افزایش مدت زمان اکران این فیلم وجود دارد و درباره‌ دو فیلم «جاده قدیم» و «سوفی و دیوانه» تخلفی صورت نگرفته است.»

غلامرضا فرجی، با تشریح مصوبات جدید این کارگروه در جلسه دوشنبه ۲۳ مهر در پاسخ به اینکه آیا درباره اعتراض سازندگان فیلم «عرق سرد» مبنی بر کم شدن تعداد سینماهای نمایش دهنده این فیلم که در پی کناره‌گیری حوزه هنری رخ داده تصمیمی گرفته نشده است؟ بیان کرد: درباره این موضوع در این جلسه بحث شد و هنگام تعویض فیلم تصمیم‌گیری خواهد شد.

او درباره اینکه آیا این به منزله افزایش مدت زمان اکران است؟ گفت: بله، احتمال دارد که این اتفاق بیفتد.

فرجی همچنین اضافه کرد: درباره فیلم‌های «جاده قدیم» و «سوفی و دیوانه» هم صحبت شد که برای آن‌ها تخلفی صورت نگرفته است. فیلم آقای کرم‌پور هم برحسب آیین‌نامه شورا تعویض شده است.

او درباره مصوبات شورا نیز گفت:‌ قرارداد فیلم سینمایی «آستیگمات» به کارگردانی مجیدرضا مصطفوی در گروه باغ کتاب پس از «عرق سرد» ثبت شد و قرارداد فیلم «گرگ بازی» عباس نظام‌دوست هم برای نمایش به سرگروهی سینما استقلال پس از پایان اکران «ماهورا» به ثبت رسید. اکران فیلم‌های دیگر با توجه به بالا بودن کف فروش همچنان ادامه دارد.

57243

کد خبر 812456

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =