رئیس پلیس فتای البرز از دستگیری 9 نفر از اعضای باند کپی کارت‌های بانکی در کرج، تهران و قزوین خبر داد و گفت: این افراد با اجاره یک دکه در مسیر گذر مسافران از استان البرز اقدام به کپی کارت‌های بانکی می‌کردند و از این طریق حدود دو میلیارد تومان کلاهبرداری از 120 نفر کرده بودند.

به گزارش خبرآنلاین، سرهنگ محمد اقبالی در نشست خبری امروز دوشنبه 23 مهرماه گفت: اخیراً 9 نفر از اعضای یک باند کپی کارت‌های بانکی به وسیله دستگاه اسکیمر دستگیر شدند.

اقبالی افزود: در ابتدا یک زن و شوهر با اجاره یک دکه در یکی از شهرستان‌های استان البرز که البته با هویت جعلی اجاره شده بود و همچنین اجاره یک دستگاه پوز با عنوان فروش نیازهای مردم در به خصوص در ایام عید و در مسیر گذر از استان البرز، کارت‌های بانکی مشتریان را کپی و رمزهای آنها را نیز یادداشت می‌کردند.

وی ادامه داد: این افراد با همین شیوه و به صورت باندی کار خود را در کرج، تهران و قزوین پیگیری کرده بودند؛ پلیس 9 نفر از اعضای این باند را دستگیر و دو میلیارد تومان از اموال 120 شاکی این پرونده که از سراسر کشور بودند را زنده کرد.

سرهنگ اقبالی افزود: بخشی از اعضای این باند در کشور ترکیه به سر می‌برند که لازم است با همکاری اینترپل مقدمات دستگیری آنان را فراهم کنیم.

 

46

کد خبر 812497

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =