باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: افشاگر اسرار آل‌سعود در صفحه توئیتر خود نوشت مشکل محمد بن سلمان به سرعت تشدید خواهد شد و وی به طرز فاجعه‌بار سقوط خواهد کرد.

مجتهد، افشاگر اسرار آل‌سعود در صفحه توئیتر خود نوشت: دونالد ترامپ (رئیس جمهور آمریکا) پمپئو (وزیر خارجه آمریکا) را برای یافتن حقیقت نفرستاد، بلکه او را فرستاد تا با محمد بن سلمان درخصوص نحوه ساختن داستان "گروه خودسر" هماهنگ شود تا سخنان ترامپ با وی مغایر نباشد.

مجتهد: ترامپ برای نجات بن‌سلمان عاجز است

وی در ادامه نوشت: اما به نظر می‌رسد بن سلمان به گونه‌ای گرفتار شده است که هر چند ترامپ تمایل دارد او را نجات دهد اما نجات از این وضعیت برایش ممکن نیست. مشکل بن سلمان به سرعت تشدید خواهد شد و به طرز فاجعه بار سقوط خواهد کرد.

شب گذشته سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا اعلام کرد مایک پمپئو، وزیر خارجه این کشور برای بررسی حادثه‌ ناپدید شدن جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار منتقد سعودی پس از دیدار با مقامات عربستان در ریاض به ترکیه سفر خواهد کرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ساعاتی قبل از آن گفته بود به مایک پمپئو دستور داده است فورا برای روشن شدن قضیه (جمال خاشقجی) به عربستان سعودی و در صورت لزوم به ترکیه سفر کند.

52311

کد خبر 812710

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =