ایرنا نوشت:

سریال قتل در ساختمان ‪ ۸۵کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما، سه ماهه سوم امسال از این شبکه پخش شود. حسن مصطفوی مدیر تولید این سریال گفت: «هم اکنون یاسر انصاریان در حال تدوین این مجموعه است. ضمن اینکه صداگذاری هم همزمان با تدوین انجام می‌شود.»

موضوع سریال قتل در ساختمان ۸۵در خصوص قتلی است که در یک مجتمع مسکونی اتفاق می‌افتد و با پیدا شدن جسد، همه ساکنان درگیر حوادث دیگری می‌شوند. با حضور بازپرس (محمود پاک نیت) برای پیدا کردن قاتل و کشف حقیقت، مسائل و مشکلات دیگری به وجود می‌آید. مهدی فخیم زاده در این سریال نقش قدرت یکی از ساکنان خلاف کار مجتمع مسکونی را دارد که همراه با نوچه هایش در واحد خود مبادرت به کارهای خلاف می‌کند.

مصطفوی افزود: «این سریال در۲۶قسمت۴۵دقیقه‌ای تولید شده و پس از اتمام کار در نوبت پخش قرار می‌گیرد.» نویسندگی و کارگردانی این سریال را مهدی فخیم زاده و تهیه کنندگی آن را رضا انصاریان به عهده دارند.

محمود پاک نیت، رویا نونهالی، لیلا برخورداری، عمار تفتی، امیررضا دلاوری، نفیسه روشن، انوشیروان فاطمی، لیدا عباسی، آشا محرابی، مهدی میامی و ساعد هدایتی از جمله بازیگرانی هستند که در مجموعه قتل در ساختمان ‪ ۸۵به ایفای نقش پرداختند.

کد خبر 81281

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =