مهراب قاسم‌خانی با روایت خاطره‌ای از خود و آتیلا حجازی پسر ناصر حجازی دروازه بان فقید فوتبال ایران در دوران مدرسه، از دیداری که در سنین کودکی با این فوتبالیست داشت نوشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهراب قاسم خانی با انتشار تصویری از ناصر حجازی که این روزها در جمع نامزدهای بهترین دروازه بان تاریخ جام ملت های آسیا قرار دارد، در اینستاگرام نوشت: «دیروز که این عکس رو‌ توی صفحه خبرآنلاین دیدم، یهو سی و خورده ای سال پرت شدم عقب... بعد از جام جهانی سال هفتاد و هشت، این عکس توی یه شماره از یه مجله خارجی فوتبالی به اسم موندیال هم چاپ شده بود که ما داشتیمش. چند سال بعد، توی دوران راهنمایی، یه پسر بچه مودبی توی مدرسه مون بود که اگه درست یادم بیاد سال پایینی ما بود.

بچه معروف مدرسه بود و خیلی خوب فوتبال بازی میکرد. اسمش بود آتیلا حجازی. یه روز من این مجله رو بردم مدرسه و به آتیلا نشون دادم و جلوی بقیه بهش گفتم بابات چون نمیتونه توپا رو بگیره، با مشت میزنه توی سر بازیکنای دیگه. طفلی خیلی عصبانی و‌ ناراحت شد و سعی کرد بگه دروغ میگم... معلومه که دروغ میگفتم... از بس بچه مزخرفی بودم...

چند ماه بعد، یه روز بابای آتیلا اومد مدرسه مون. اولین بار بود که آدم به این بزرگی رو از اون فاصله میدیدم. یه جوری جذاب و خوش تیپ بود که پرسپولیسی بودنم یادم رفت. وایستاد توی دروازه و گفت که بهش پنالتی بزنیم... و‌ این شد که من به "ناصر حجازی" گل زدم... مهم نیست که اجازه داد گل بشه. برای من به اندازه گل زدن توی جام جهانی لذت بخش بود...

آتیلا حجازی رو از اون زمان تا حالا ندیدم که ازش معذرت بخوام، قطعاً هم چیزی از اینا یادش نمیاد. ناسلامتی بچه معروف مدرسه بود... ولی خوب بابایی داشت... جاش خالی... من هنوزم پرسپولیسی هستم، ولی سعی میکنم کمتر آدم مزخرفی باشم.»

خاطره مهراب قاسم خانی از ناصر حجازی

241243

کد خبر 813610

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام A1 ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
    2 1
    من اگه جای تو بودم دیگه سعی هم نمی کردم