دبیر بخش تاتر خیابانی اولین همایش استانی اشک‌واره حسینی آمل از اعلام نتایج نمایش های راه یافته به این همایش آمل خبر داد و گفت: از تعداد آثار ارسال شده به دبیر خانه همایش شش نمایش در بخش رقابتی و دو نمایش به بخش جنبی راه یافت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  مازندران ، مهیار کمانگری دبیر بخش تئاتر خیابانی اولین همایش استانی اشک‌واره حسینی آمل در گفت: با توجه به استقبال خوب هنرمندان عرصه تئاتر استان و حتی استان های دیگر در بخش تاتر خیابانی اولین همایش استانی اشک‌واره حسینی آمل پس از ارسال آثار به دبیر خانه و بازبینی توسط داوران بازبین نمایش های محرم از اراک ، گزارش یک تابوت از ایزد شهر، سلام قهرمان از آمل ، نمایش غربت قریب از میاندرود ، نمایش فریاد از آمل و نمایش 25 از نور را انتخاب کرده و به بخش رقابتی ورود پیدا کردند .

وی با ارایه این مطلب که در بخش جنبی نیز دو نمایش دختر سه ساله از آمل و سایه همسایه از چالوس در این همایش راه یاقتند افزود: این همایش در هفته اول آبانماه 97 در شهرستان آمل برگزار خواهد شد .

گفتنی است که سحر مشرفی، مهیار کمانگری و حمیدرضا گل محمدی تواندشتی از کارشناسان تاتر استان مازندران داوری بازبینی بخش تاتر این همایش را بر عهده داشتند.

دبیر جشنواره اشکواره حسینی

 

46

کد خبر 813767

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =