فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که قرارداد کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی تمدید شده است.

به گزارش خبرگزارش خبرآنلاین، روز گذشته مصاحبه‌ای از کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران منتشر شد که او در این مصاحبه مدعی شده قراردادش با فدراسیون فوتبال ایران تمدید نشده است.

این صحبت‌ها در حالی مطرح شد که اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و حتی مهدی تاج بار‌ها تاکید کرده بودند قرارداد کی روش تمدید شده است.
فدراسیون فوتبال امروز با انتشار بیانیه‌ای در این ارتباط نوشت: «با توجه به انتشار برخی شایعات، به اطلاع افکار عمومی می‌رساند مطابق اعلام رسمی قبلی مسئولان فدراسیون و سرمربی تیم ملی، قرارداد آقای کارلوس کی روش با تیم ملی ایران تا جام ملت‌های آسیا تمدید شده است؛ لذا تحلیل و تفسیر‌های منتشره خلاف این موضوع، عاری از واقعیت است و تصریح می‌شود که قرارداد کی روش تا پایان جام ملت‌های آسیا با فدراسیون فوتبال تمدید شده است. این قرارداد لازم الاجرا برای طرفین است.
همچنین سید امیر حسین حسینی مدیر رسانه‌ای تیم ملی در این باره به سایت فدراسیون فوتبال عنوان کرد: مصاحبه اخیر منتشره از سوی آقای کی روش، مربوط به حضور ایشان در کلاس آموزشی فیفا که درباره جام جهانی بود می‌باشد و مربوط به آن زمان است و نه روز‌های اخیر.»


256 43

 

کد خبر 813876

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =