اسنادی که باشگاه نساجی از اشتباه داوری در بازی با سپاهان منتشر کرد

باشگاه نساجی مازندران نسبت به اظهارات سرمربی تیم فوتبال سپاهان واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، باشگاه نساجی مازندران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:امیر قلعه نویی امروز با موضع‌گیری علیه جواد نکونام سرمربی نساجی، از این گفته که داور در بازی جام حذفی پنالتی مسلم روی آقایی بازیکن آنها را نگرفت. بدون شک اگر کوچکترین صحنه مشکوکی در آن بازی رخ می‌داد سرمربی سپاهان در کنفرانس مطبوعاتی شدیدا علیه آقای فغانی موضع گیری می‌کرد.

با توجه به اظهارات تازه سرمربی سپاهان، باشگاه نساجی لازم دانست دو صحنه مشکوک از بازی اخیر مقابل این تیم اصفهانی را منتشر کند. در صحنه اول، ناگفته پیداست پورقاز مدافع سپاهان با زانوی خود پشت پای نظری مهاجم نساجی را نشانه رفته و این بازیکن را نقش بر زمین می کند. در تصویر زیر نیز این مسئله کاملا گویا و مشخص است. پورقاز در این صحنه دچار بی احتیاطی شده و نظری را با خطا متوقف می کند. در ادامه مسابقه در صحنه ای دیگر توپ با دست مدافع سپاهان برخورد می کند که در این عکس کاملا گویاست.

نساجی سپاهان

نساجی سپاهان

نساجی سپاهان

نکته اینجاست که دست بازیکن سپاهان نیز کاملا باز است و نمی توان آن را توجیه کرد. این دو تصویر و دو صحنه کاملا مشکوک تنها پاسخی بود به اظهارات سرمربی سپاهان که بعد از خطای مسلم باد روی سجاد شهباززاده در بازی اخیر و تغییر نتیجه مسابقه بازی، از حق خورده شده تیمش در بازی حذفی سخن گفته است! از این پس قضاوت تنها و تنها با مردم و هواداران فوتبال خواهد بود. ببینید و قضاوت کنید.

باشگاه نساجی قصد داشت تنها از طریق کمیته داوران به این مسایل رسیدگی کند اما مصاحبه اخیر بعضی دوستان باعث شد تا برای روشن شدن افکار عمومی این دو صحنه را منتشر کنیم.

تیم فوتبال نساجی در رده چهرادهم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد.

 

256 43

 

کد خبر 814128

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =