زاهدی گفت: باید به دولت کمک کنیم حال اگر آقای روحانی به این نتیجه رسیده است که این افراد می توانند کار راه بیاندازند ما هم باید همراهی کنیم.

چهار وزیر پیشنهادی دولت روز یکشنبه به مجلس معرفی شدند و قرار است روز شنبه تصمیم بزرگ درباره سکانداری آنها گرفته شود. اما آیا بهارستانی ها روی خوش به وزرای معرفی شده نشان می دهند؟

محمدمهدی زاهدی وزیر علوم دولت احمدی نژاد که چندسالی است به جای کار اجرایی راه قانون گذاری در پیش گرفته است درباره وزرای پیشنهادی روحانی به خبرآنلاین گفت: هنوز فراکسیون ها به یک جمع‌بندی مشخص نرسیده اند که من بتوانم به قطعیت درباره آن صحبت کنم.

محمد هادی پروین

او ادامه داد:به نظرم باید به دولت کمک کنیم حال اگر آقای روحانی به این نتیجه رسیده است که این افراد می توانند کار راه بیاندازند ما هم باید همراهی کنیم و از این طریق اتفاقا بهانه را از دولت بگیریم که من می خواستم فلان وزیر را بیاورم اما مجلس با آن مخالفت کرد.

زاهدی توصیه ای هم برای همکاران و همقطاران خود داشت. او گفت: پیشنهاد من این است که به وزرای دولت رای بدهیم تا دولت بتواند با خیال راحت برای مردم کار انجام دهد. به هر حال امروز کشور دچار مشکلات جدی اقتصادی است و یکی از راه هایی که می توان از آن طریق به دولت کمک کرد همین رای دادن به وزرای پیشنهادی است.

نماینده مردم کرمان گفت: من شخصا نسبت به برخی از این وزرا به لحاظ مدیریت ایراد دارم و معتقدم نمی توانند آن طور که باید و شاید وزارتخانه را اداره کنند اما بر اساس همان صحبت اولیه تصمیم دارم به همان وزرا رای بدهم فقط برای اینکه بهانه ها گرفته شوند. 

29216

 

 

کد خبر 814880

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =