خبرگزاری فارس نوشت:

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از امروز کار خود را برای انتخاب رئیس جدید ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی آغاز می‌کند.

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری "سما الاخباریه "، از امروز "ایهود باراک " کار خود را برای انتخاب جانشین "گابی اشکنازی " با انجام دیدارها و مصاحبه‌هایی با شخصیت‌های مختلف نظامی صهیونیستی آغاز می‌کند.

انتخاب رئیس جدید با توصیه وزیر جنگ صورت می‌گیرد و هم اکنون پنج تن نامزد احراز این پست هستند: "گابی گانتس " معاون اشکنازی، "گادی آیزنکوت " فرمانده جبهه شمالی، "آوی مزراحی " فرمانده جبهه مرکزی، "یواف گالانت " فرمانده جبهه جنوبی و "گادی شمنی " وابسته نظامی سفارت رژیم صهیونیستی در آمریکا.

پایگاه اطلاع رسانی صهیونیستی "هاآرتص " نوشت که باراک طی دو هفته گذشته دیدارهایی با گانتس و شمنی داشته است و افزود: روابط وی با اشکنازی در حال حاضر بسیار بحرانی است.

بحران میان باراک و اشکنازی از زمان انتخاب معاون اشکنازی بواسطه باراک شروع و با مخالف باراک در ادامه احراز پست ریاست ستاد مشترک ارتش برای چهار سال دیگر بواسطه اشکنازی به اوج خود رسید.

پایگاه اطلاع رسانی صهیونیستی "یدیعوت " نیز نوشت، در میان این پنج تن رقابت اصلی میان گانتس و گالانت و آیزنکوت در جریان است و شانس گالانت برای احراز این پست بیش از دیگران است، بویژه آنکه وی از سابقه بیشتری نیز برخوردار است.

کد خبر 81641

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =