کری‌خوانی به سبک بازیکن سایپا/ ۱۰ نفره شدن ما مقابل استقلال تا سال‌ها در یادها می‌ماند

تسنیم نوشت:آرش رضاوند، هافبک تیم فوتبال سایپا گفت: قطعاً برتری ۱۰ نفره ما مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی مقابل هواداران این تیم تا سالیان سال در خاطره‌ها می‌ماند.

آرش رضاوند پس از برتری سایپا مقابل استقلال در ضربات پنالتی و صعود این تیم به جمع هشت تیم پایانی جام حذفی اظهار داشت: دیدار سختی مقابل استقلال داشتیم و وقتی که در دقیقه سی 10 نفره شدیم بازی برای ما سخت‌تر نیز پیش رفت. در حالت عادی بازی مقابل استقلال در زمین این تیم و مقابل هواداران پرشورش سخت است.

وی تصریح کرد: ما برای برتری مقابل استقلال همت زیادی کردیم و با وجود این که دو بار عقب‌افتادیم، توانستیم بازی را در وقت قانونی به تساوی کشانده و سپس در ضربات پنالتی به سود خود خاتمه دهیم. قطعاً برتری 10 نفره ما مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی تا سالیان سال در خاطره‌ها باقی خواهد ماند.

هافبک تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسد استقلال نسبت به گذشته تیم ضعیف‌تری شده است، گفت: استقلال همیشه، استقلال است. کسانی که این حرف را می‌زنند باید بگویند کدام بازیکن استقلال بازیکن ضعیفی است؟ در این بازی اگر به تعویض‌های استقلال نگاه کنید متوجه می‌شوید کسانی که از روی نیمکت به داخل زمین می‌آمدند نه تنها چیزی از بازیکنان داخل زمین کم نداشته بلکه بازیکنان بسیار خوبی نیز بودند. استقلال همیشه استقلال هست و اصلاً این صحبت که از ضعف استقلال صحبت می‌کنند صحت ندارد. البته ما نیز در دو سال گذشته شخصیت تیمی پیدا کرده‌ایم و دیگر به راحتی مغلوب نمی‌شویم.

رضاوند در خصوص عقب‌نشینی سایپا در دقایق پایانی وقت اضافه عنوان کرد: نمی‌توانستیم وقتی 10 نفره هستیم و استقلال از بازیکنان سرعتی برخوردار است، هجومی بازی کنیم. البته اگر موقعیت‌های ما تبدیل به گل شده بود شاید در همان 90 دقیقه استقلال را شکست داده بودیم. اگر ضربه آرمان رمضانی به جای تیر دروازه به گل تبدیل شده بود یا ضربه ایستگاهی مهدی ترابی گل می‌شد ما حتی توانایی برتری مقابل استقلال در وقت قانونی را داشتیم.

وی در پایان در خصوص عملکرد بیژن حیدری داور مسابقه عنوان کرد: داوری به نظر من خوب بود و مشکل خاصی نداشت.

251 251

کد خبر 821429

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =