ایران نوشت: راز توطئه خونین یک زن که در اقدامی هولناک با همدستی مردی بیگانه، شوهرش را به قتل رسانده بود، فاش شد.

جسد این مرد را صیادان در حالی پیدا کردند که در یک قالیچه پیچیده شده و در رودخانه نوخاله منطقه صومعه سرا انداخته بودند.

پلیس همزمان با دریافت خبر کشف این جسد از رودخانه به بررسی هویت وی پرداخت که مشخص شد وی نقی، همان مرد زیتون فروشی است که 10 روز قبل خبر ناپدید شدن او را اعلام کرده بودند.

یکی از اعضای خانواده این مرد درباره جزئیات حادثه گفت:مقتول اهل خشکبیجار بود و در گلایل گلسار سکونت داشت و در همین محل مغازه زیتون فروشی دایر کرده بود. با پیدا شدن این جسد مأموران به همسر مقتول ظنین شدند و به خانه‌اش رفتند و این زن را با مردی غریبه دستگیر کردند.

در ادامه تحقیقات مشخص شد مرد زیتون فروش از مدتی قبل به روابط پنهانی همسرش با مردی دیگر مشکوک شده و وقتی به راز خیانت همسرش پی برد به مشاجره با او پرداخت اما زن خیانتکار با همدستی مردی بیگانه نقشه قتل شوهرش را کشید و با ضربه‌ای بر سر شوهر او را کشتند و جسدش را در یک قالیچه پیچیدند و ساعت ۴ صبح به حاشیه رودخانه نوخاله برده و در آب انداختند.

17231

کد خبر 822209

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 5
 • بي نام IR ۰۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
  65 1
  خُب چتونه اول تكليف تونو با ازادوجتون مشخص كنيد همسرتونو نمي خواهيد طلاق بگيريد جدا شيد بعد بريد دنبال هركاري مي خواهيد بكنيد والا آسيب و گناه و قبح طلاق كمتر از زناكاري و قتل و آبروريزيه
 • IR ۰۹:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
  56 11
  خیانت زنها خیلی اوج گرفته عجب زمونه ای شده متاسفانه قوانین حمایتی بیش از حد از زنها و معصوم دونستن زنها باعث میشه که قوانین سفت و سختی علیه این اقدامات تصویب نشه