سرلشکر صالحی: پناهگاه‌های رژیم صهیونیستی بدل به گورهای دسته جمعی خواهد شد

ایسنا نوشت:جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ان‌شاءالله رژیم صهیونیستی در جنگ بعدی که در روایات خودشان هم هست و می‌گویند ۱۱ روز طول می‌کشد، پناهگاه‌های شان بدل به گورهای دسته جمعی می‌شود.

امیر سرلشکر سید عطاالله صالحی صبح امروز طی سخنانی در مراسم هفتمین همایش ملی پدافند غیرعامل با بیان اینکه در شرایطی که این همایش برگزارشد، پدافند هوایی هم مانور خود را انجام می‌دهد، گفت: پدافند غیر عامل هنوز در کشور جاری و ساری نشده است که اگر بتوانیم این کار را بکنیم بهترین مکمل را برای پدافند عامل به دست آورده ایم. شاخصه های پدافند غیر عامل از جهت تعریف، چندان سخت نیست اما اینکه در تمام سطوح جاری شود کاری است که باید انجام شود و همیت این کار را مسئولین باید به دستش آورند.

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه در گذشته نیز پیروزی در جنگ ها مخصوصا در فرانسه به گونه‌ای بود که این هدف با استفاده از پدافند غیر عامل انجام می‌شد، اظهار کرد: در لبنان نیز حزب الله با استفاده از پدافند غیر عامل و با چاشنی دفاع عامل توانستند در جنگ ۳۳ روزه پیروز میدان باشند و این امر در جنگ ۲۲ روزه در غزه هم عملی شد.

صالحی با تاکید بر اینکه اگر رژیم صهیونیستی از پدافند غیر عامل و پناهگاه ها استفاده کند چون کشوری است که عمق ندارد به جایی نیز نخواهد رسد، تصریح کرد: انشاءالله آنان در جنگ بعدی که در روایات خودشان هم هست و می گویند که ۱۱ روز طول می‌کشد، این پناهگاه های شان بدل به گورهای دسته جمعی شان می شود.

وی با بیان اینکه توجه به تامین امنیت کافی در شرایط جنگی باید جزو مولفه های اصلی ساختمان سازی در شهرها باشد، گفت: باید پیش بینی دقیقی از محل ساخت کارخانه ها و ساختمان های مسکونی توسط مسئولان استانی و فرماندران رعایت شود.ان‌شاءالله بتوانیم با مولفه‌هایی که در سطح کشور جاری و ساری و از آن تبعیت می‌کنیم، فرهنگ پدافند غیر عامل را کاملا جا بیندازیم.

214214

کد خبر 822529

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =