جشنواره تئاتر دانشگاهی، معاون هنری‌اش را شناخت

دبیر بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی، با صدور حکمی، معاون اجرایی و هنری این دوره از جشنواره را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امین مختاری، دبیر بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی، با صدور احکامی، سینا نصراللهی را به عنوان معاون اجرایی و مجتبی آدمیان را به عنوان دبیر هنری این دوره منصوب کرد. 

در متن حکم مختاری به نصراللهی آمده است: «نظر به شایستگی، تعهد و تجربه‌های ارزشمند جنابعالی در حوزه تئاتر، به موجب این حکم به عنوان معاون اجرایی بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود همکاری و تعامل با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی فعال در عرصه تئاتر و همچنین بهره‌مندی از نظر اساتید و پیشکسوتان این حوزه، در اولویت امور قرار گیرد تا با بهره‌مندی از خرد جمعی زمینه لازم برای ارتقاء و اعتلای تئاتر دانشگاهی فراهم شود.

امید است در سایه ایزد منان با همدلی و همراهی دیگر اعضای دبیرخانه و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود، در انجام وظایف محوله موفق باشید.»

سینا نصرالهی دانش آموخته رشته کارگردانی از دانشگاه هنر تهران است. او عضو هیات انتخاب آثار صحنه‌ای و خیابانی دومین جشنواره ملی فانوس بوده و فعالیت مستمر در زمینه بازیگری و کارگردانی داشته است. کسب جوایز متعدد از جشنواره‌های دانشگاهی و سراسری از جمله فعالیت های این هنرمند است.

در متن حکم مختاری به آدمیان نیز آمده است: «نظر به شایستگی، تعهد و تجربه‌های ارزشمند جنابعالی در عرصه تئاتر دانشگاهی، به موجب این حکم به عنوان معاون هنری بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می‌شوید. 

انتظار می‌رود با بهره‌مندی از نظر اساتید و کنش‌گران برجسته‌ تئاتر و استفاده از ظرفیت‌های جوانان دانشگاهی، زمینه مناسب برای ارتقاء کیفی آثار جشنواره بیست و دوم فراهم شود. امید است در سایه ایزد منان با در نظر داشتن عدالت؛ در انجام وظایف محوله موفق باشید.»

مجتبی آدمیان، دانشجوی کارشناسی رشته ادبیات نمایشی در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. وی سمت‌های مختلفی همچون؛ مدیر مرکز تئاتر تجربی دانشجویان دانشگاه تهران، نایب دبیر انجمن علمی دانشجویی نمایش دانشگاه تهران، معاون اجرایی بیست و یکمین و مدیر انتشارات و آموزش بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، مدیر هنری و سردبیر کاتالوگ هفدهمین جشنواره تئاتر تجربه را عهده‌دار بوده است. آدمیان همچنین کارگردانی و بازیگری نمایش‌های مختلف را در کارنامه خود دارد.

بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری، پنجم تا چهاردهم اردیبهشت سال 1398  به همت اداره‌کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بخش‌های مختلف مناطق «تئاتر صحنه»، سراسری و بین‌المللی «تئاتر صحنه»، «تجربه‌های اجرا»، «نمایشنامه‌نویسی» (جایزه استاد اکبررادی)،  «پژوهش» (جایزه دکتر فرهاد ناظر زاده کرمانی)، «ترجمه  نمایشنامه»، «عکس، پوستر و تیزر»، «غیر رقابتی»، «کارگاه‌ها و درس گفتارها»، «مدرسان»، «جشنواره جشنواره‌ها» و «پایان نامه‌های برگزیده» ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برگزار خواهد شد. بخش تئاتر صحنه مناطق نیز نیمه اول اسفند سال 1397 میزبان هنرمندان فعال عرصه تئاتر دانشگاهی خواهد بود. 

57243

کد خبر 822735

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =