توسعه زیر ساخت های ریلی آذربایجان غربی جز اولویت های دولت است

 ایسنا نوشت:وزیر راه و شهرسازی گفت: توسعه زیر ساخت های ریلی آذربایجان غربی جز اولویت های دولت است.

 محمداسلامی طی سفری یکروزه به آذربایجان غربی در حاشیه بازدید از راه آهن ارومیه درجمع خبرنگاران افزود: توسعه مسیرهای ریلی آذربایجان غربی بدلیل قرار گرفتن درمسیر ۲ دروازه ترانزیتی مهم، از اولویت های دولت است.

اسلامی با اشاره به اینکه ایستگاه راه آهن ارومیه پیشرفت خوبی داشته و مراحل پایانی وآماده سازی را طی می کند تصریح کرد: با تکمیل و افتتاح پروژه راه آهن ارومیه فرصت مسافرت ریلی که پاک ترین و راحترین مسافرت است فراهم خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی بااشاره به اینکه دولت با موافقت مقام معظم رهبری و مجلس بحث توسعه ریلی را در دستور کار خود قرار داده است خاطرنشان کرد: تا پایان دولت دوازدهم ۵ استان به خطوط ریلی وصل خواه دشد که راه آهن ارومیه سومین ایستگاهی خواهد بود که افتتاح می شود.

اسلامی درخصوص آزاد راه ارومیه -ت بریز نیز گفت: آزاد راه ارومیه _ تبریز از طریق روگذر شهید کلانتری از دیگر برنامه های دولت است که در صورت تامین اعتبار در این راستا نیز گام های مهمی برداشته خواهد شد.

وی با اشاره به وضعیت مساکن مهر ادامه داد: ساز وکارهای جدیدی برای خانه دار کردن مردم و توسعه مسکن مهر در دستور کار دولت است که در زمان مشخص اطلاع رسانی خواهدشد.

46

کد خبر 822880

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =