رقابت پیچیده تیم‌های گروه C لیگ قهرمانان اروپا

سه تیم قدرتمند با امتیازهای نزدیک، رقابت سختی با هم در گروه سوم لیگ قهرمانان اروپا دارند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ از امشب دور نخست مسابقات برگشت لیگ قهرمانان اروپا آغاز خواهد شد و در یکی از مهم ترین جدال ها، ناپولی در ورزشگاه سن پائولی میزبان پاریسن ژرمن است. رقابتی که هیجانی فراتر از یک مسابقه دور گروهی لیگ قهرمانان خواهد داشت. در گروه C این مسابقات که چهار تیم لیورپول، ناپولی، پاریسن ژرمن و ستاره سرخ بلگراد حضور دارند، قرمز های آنفیلد با کسب دو برد و یک باخت با شش امتیاز بیشترین شانس را بری صعود خواهند داشت. اما شرایط برای تیم دوم پیچیده تر است.
ناپولی که تحت هدایت کارلو آنجلوتی نتایج قابل قبولی کسب کرده است، با دو تساوی مقابل ستاره سرخ و پاریسن ژرمن با پنج امتیاز جایگاه دوم را در اختیار دارد. پاریسن ژرمن، تیم پرمهره توماس توخل با وجود سیزده پیروزی پیاپی در لیگ فرانسه در لیگ قهرمانان اروپا چندان قدرتمند ظاهر نشد. آن ها در نخستین رقابتشان با گل دقیقه نود روبرتو فرمینیو در آنفلید، تساوی را با شکست معاوضه کردند. اگرچه در ادامه با پیروزی پر گل مقابل ستاره سرخ بلگراد به رکورد 34 بازی بدون باخت تیم صربستانی پایان دادند اما با فرار از شکست دقیقه نودی مقابل ناپولی، آن هم در ورزشگاه خانگی شان تنها موفق به جمع آوری چهار امتیاز شدند. در قعر جدول این گروه، ستاره سرخ با یک امتیاز که حاصل تساوی خانگی مقابل ناپولی بود، با لیگ قهرمانان اروپا خداحافظی کرده است.
امشب و در نخستین رقابت دور برگشت لیگ قهرمانان اروپا، ستاره سرخ بلگراد میزبان لیورپول خواهد بود. رقابتی که ساعت 21:25 به وقت تهران آغاز خواهد شد. در ادامه، مهم ترین جدال امشب لیگ قهرمانان اروپا میان ناپولی و پاریسن ژرمن ساعت 23:30 به وقت تهران برگزار می شود.

256 43

کد خبر 822959

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =