جاسمی: کیم جونگ اون متوجه شده ترامپ قابل اعتماد نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه بهبودی روابط کره شمالی و کره جنوبی به ضرر آمریکا است، گفت: کُندی توافق خلع سلاح هسته‌ای واشنگتن و پیونگ‌یانگ نیز بدلیل بدعهدی آمریکا است.

سیدقاسم جاسمی ضمن بیان اینکه اهداف خاصی در برگزاری مانورهای نظامی اخیر کره جنوبی و آمریکا وجود دارد، گفت: باید یادآور شد که این مانورها در راستای توافق خلع سلاح هسته‌ای شبه جزیره کره متوقف شده بود از این رو اجرای مجدد آن قابل تامل است.

بهبودی روابط کره شمالی و کره جنوبی به ضرر آمریکا است

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طی چند وقت گذشته روابط کره شمالی و کره جنوبی رو به بهبودی حرکت کرده است، اظهار کرد: این امر برای آمریکایی ها رخداد خوبی محسوب نمی شود از این رو تلاش می کنند با شیطنت هایی موجب بروز اختلاف در بین دو کره شوند.

کُندی توافق خلع سلاح هسته‌ای واشنگتن و پیونگ‌یانگ بدلیل بدعهدی آمریکا

وی با بیان اینکه امروزه شاهد پیشرفت کُند توافق خلع سلاح هسته‌ای بین واشنگتن و پیونگ‌یانگ هستیم، ادامه داد: در واقع می توان گفت که آمریکای ها در اجرای تعهداتشان با کره شمالی بدعهدی کردند و برگزاری مانور مذکور نیز در این راستا تلقی می شود.

ژست سیاسی مقامات آمریکایی در دفاع از خلع سلاح هسته‌ای کره شمالی

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن تاکید بر اینکه دولتمردان آمریکایی تلاش می کنند در مجامع عمومی خودشان را مدافع خلع سلاح هسته‌ای کره شمالی عنوان کنند، تصریح کرد: به عنوان مثال چندی پیش پامپئو از دیدار قریب‌الوقوع خودش با مقامات کره شمالی خبر داد اما مشاهده می شود که با کارشکنی ها و شیطنت های سیاسی درصدد برهم زدن میز مذاکره هستند.

دولتمردان آمریکایی تلاش می کنند در مجامع عمومی خودشان را مدافع خلع سلاح هسته‌ای کره شمالی عنوان کنند

کیم جونگ اون متوجه شده ترامپ قابل اعتماد نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فقط حدود پنج ماه بعد از نشست تاریخی رئیس جمهوری آمریکا و کره شمالی می گذرد، خاطرنشان کرد: باید یادآور شد کیم جونگ اون در این مدت متوجه شده که ایالات متحده همانند گذشته قابل اعتماد نیست و باید خیلی محتاط تر از گذشته رفتار کند.

2929

کد خبر 823028

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۲۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
    4 0
    جاسمی تو از کجا خبرداری مگر اینکه خودت با سرویسهای اطلاعاتی بیگانه در ارتباط باشی وزارت اطلاعات پیگیر شو