رئیسی:  می‌خواهند با جنگ اقتصادی و رسانه‌ای و روانی ملت ایران را متوقف کنند

تسنیم نوشت: تولیت آستان قدس رضوی گفت: امروز دشمن با جنگ اقتصادی و رسانه‌ای و روانی سراغ ملت ایران آمده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی امشب در مراسم شب شهادت امام رضا(ع) در حرم منور رضوی اظهار داشت: از حضور تمامی خادمان و خدمتگزاران مخلص این آستان مقدس و همه مسئولان در این مراسم باشکوه تقدیر می‌کنم؛ عبدالله بن اعوان خدمت امام رضا(ع) رسید و از ایشان خواست برای وی و اهلش دعا شود و حضرت فرمودند به خدا سوگند اعمال شما هر روز پیش روی ماست.

تولیت آستان قدس رضوی افزود: شما در محضر امام رئوف هستید؛ اعمال و رفتار ما در محضر خدا و رسول خدا است؛ مومن حضرت علی(ع) و فرزندان اوست و تمام اعمال ما پیش روی ائمه است. این صبر و استقامت ملت ایران در برابر دشمنی دشمنان نیز روبروی ائمه است و این صف‌آرایی 40 ساله نیز، پیش روی ائمه است.

رئیسی گفت: تفوق و برتری ملت ایران به برتری نام و منزلت امامت و ولایت است؛ بعد از 40 سال موفقیت، نظام مقدس اسلامی پیش روی همگان قرار دارد و جایگاه این نظام و برکت خون شهیدان را می‌بینند و می‌خواهند با جنگ اقتصادی و رسانه‌ای و روانی ملت ایران را متوقف و مجبور به عقب نشینی کنند اما ما پیرو آقا و مقتدایی هستیم که مبارزی خستگی ناپذیر است که دشمن را در جریان توطئه هضم جریان امامت در خلافت وادار به عقب نشینی کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: امام رضا(ع) سرمایه وجود رسول خدا هستند و این سرمایه بعد از رحلت پیامبر کارساز بود و نبوت محمد(ص) و امامت علی(ع) را حفظ کرد و همین سیره رضوی بود که جریان امامت و نبوت را حفظ کرد؛ توسعه معارف رضوی در آن زمان از همه زمان‌ها بیشتر بود و انسجام جامعه اسلامی و برکاتی که ایشان برای جامعه داشتند بسیار زیاد بود.

2929

کد خبر 823199

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =