انتقاد رضا رشیدپور از تحقیر شرکت‌کننده زن مسابقه «حالا خورشید»

رضا رشیدپور از پیام‌های نامناسب و تمسخرآمیز کاربران درباره شرکت کننده مسابقه برنامه «حالا خورشید» انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رضا رشیدپور با انتشار تصویری از خود در برنامه «حالا خورشید»، به پیام‌های تحقیر آمیز کاربران درباره شرکت کننده مسابقه تلفنی این برنامه واکنش نشان داد و نوشت: «سلام. هنوز هم پس از بیست و پنج سال تجربه اجرای زنده، به هنگام پخش برنامه اضطراب دارم. از من بپذیرید که این استرس برای کسی که تجربه ندارد گاهی غیر قابل تحمل است و سبب اشتباه‌های متعدد در بیان کلمات شده و سرعت انتقال ذهنی را حتی در بدیهی‌ترین موارد ممکن به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. از سوی دیگر نباید انتظار داشته باشیم که دانش فوتبالی تمام مردم در یک سطح باشد.

هر چند که ناصر خان حجازی بزرگ، یک چهره ملی ست و نه صرفا ورزشی، اما شاید هم بانوی محترمی که در برنامه ما به‌صورت تلفنی شرکت کرده بود نام کوچک ایشان را به خاطر نمی‌آورد. با این مقدمه بگویم که از پیام‌های تحقیر آمیز نسبت به این هموطن عزیزم در فضای مجازی به شدت غمگین شدم. بارها گفته‌ام که شوخی و لبخند بسیار خوب است به شرطی که سرانجام آن استهزا و توهین نباشد. زن و دختر ایرانی در عرصه‌های گوناگون بسیار پیشرو و تواناست و این واقعیت به دفعات در بزنگاه‌های مهم به اثبات رسیده است. شخصا به سمت تمام زنان و دختران و مادران سرزمینم تعظیم کرده و به آنان افتخار می‌کنم. خواهر عزیزم می‌دانم که بسیار باهوش و توانایی. برخی پیامها را به دل نگیر. مطمئنم که مضطرب بودی. عزیز همه ما هستی.»

شرکت‌کننده زن مسابقه تلفنی  برنامه «حالا خورشید»، پاسخ این پرسش که زنده‌یاد ناصر حجازی چه کسی بوده است را با وجود راهنمایی‌های بسیار رشیدپور نتوانست بدهد که این مسئله موجب واکنش‌های تمسخر آمیز درباره این شرکت کننده در فضای مجازی شد.

۵۷۲۴۳

کد خبر 823210

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۲۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
  8 1
  خدایااینامردم روچی فرض کردند.استادنیشخندهای خودت که اظهرمن الشمسه.روزروشن داره حقه بازی می کنه
 • IR ۰۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
  7 1
  عادت جماعت منورالفکر است که گندکاری ها را بپوشانند. چه کسی حرفی از جنسیت شرکت کننده زد که این آقا دور برداشته؟ زمانی که اخبار شبانگاهی صحبت از مراقبت قلبی کرد هم ننه من غریبم بازی در آورد که تهدید به مرگ شدم! برو آقا کل مملکت صدا و سیما نیست که فیلم بازی می کنی
 • CA ۰۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
  7 1
  خودش مجری اخبار رو مسخره میکنه ایراد نداره! بسه این همه چند رویی و نقش بازی کردن.
 • پویا IR ۰۹:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
  6 0
  ملت جالبی داریم استهزا کنندگان را به سوال بگیری شاید از ده سوال در موضوعات مختلف 9 تاش رو پرت و پلا جواب بدن. یک بانوی خانه دار قطعا قرار نیست کارشناس فوتبال باشه مرحوم حجازی خیلی سالها خانه نشین بود یا در کشور نبود 6-7 سالم هست به رحمت خدا رفته.قرار نیست همه بشناسنش. اگر علی کریمی یا علی پروین یا دایی و حتی فرهاد مجیدی بود شناختنش راحت تر بود
 • میترا IR ۰۷:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
  0 0
  قرار نیست هر اسمی که ببرن بقیه پشناسن . اینقد مردم گرفتارن که خانواده خودشونبزور میشناسن