تکذیب یک شایعه درباره خواننده سرود «آمریکا، آمریکا، ننگ به نیرنگ تو»

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، ضمن تکذیب اقامت اسفندیار قره‌باغی در آمریکا، تاکید کرد این موسیقی‌دان در شهر تبریز سکونت دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سیدعباس عظیمی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، شایعه منتشر شده در فضای مجازی درباره اسفندیار قره‌باغی، یکی از هنرمندان پیشکسوت حوزه موسیقی را تکذیب کرد.

عظیمی با رد شایعه اقامت اسفندیار قره‌باغی، خواننده سرود «آمریکا، آمریکا، ننگ به نیرنگ تو» در آمریکا گفت: «استاد قره‌باغی در ایران و شهر تبریز سکونت داشته و دارد و امروز یکشنبه ۲۰ آبان سال ۹۷ به صورت تلفنی جویای احوال ایشان بودم.». صبح امروز هم این خواننده و آهنگساز، در پیامی تصویری در اینستاگرام، اقامت خود در آمریکا را تکذیب کرده بود.

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت ضمن تقبیح این‌گونه دروغ پردازی‌ها، اسفندیار قره باغی را هنرمندی متعهد، مردمی و حساس به مسایل و مشکلات کشور دانست و گفت: «دشمنان این مرز و بوم سالهاست به هر طریق ممکن به سوی تخریب وجهه هنرمندان متعهد و انقلابی گام برداشته‌اند و اگر غیر از این باشد جای تعجب خواهد داشت.»

او در ادامه با اشاره به قطعه موسیقی «آمریکا، آمریکا، ننگ به نیرنگ تو» گفت: «این اثر هنری و ماندگار و کوبنده به سیاست‌های ظالمانه و جنگ‌طلبانه حکام آمریکاست که تا ابد خار چشم نوکران داخلی و خارجی سیاستمداران آمریکا خواهد بود.»

سرود «آمریکا، آمریکا، ننگ به نیرنگ تو» با صدای اسفندیار قره‌باغی از ساخته‌های احمدعلی راغب است که شعر آن را حمید سبزواری سروده‌ است.

۵۷۵۷

کد خبر 824138

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =