برگزاری هفدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت

دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات از مدیران مسئول مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی برای مشارکت فعال‌تر در انتخابات هفدهمین دوره هیأت نظارت بر مطبوعات دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هفدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات، آبان برگزار می‌شود. بر این اساس، دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات ضمن دعوت از مدیران مسئول برای مشارکت فعال در انتخابات، نکات زیر را که طی اطلاعیه‌ای در روزنامه‌های سراسری منتشر و به طور مجزا به ادارات کل ارشاد استان‌ها جهت اطلاع رسانی و انتشار در رسانه‌های استانی ارسال شده، متذکر شد: 

۱- طبق تبصره ۴ ماده ۳۳ آیین نامه اجرایی قانون مطبوعات، مدیران مسئولی که پروانه انتشار رسانه آنها به دلیل حکم قطعی دادگاه و یا ماده (۱۶) قانون مطبوعات توسط هیات نظارت بر مطبوعات لغو نشده باشد و همچنین رسانه آنها مطابق ترتیب انتشار مندرج در پروانه صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات به طور منظم منتشر شده باشد؛ می توانند در انتخابات شرکت کنند. 

۲-  شرط ثبت نام برای مدیران مسئول نشریات مکتوب، انتشار منظم (بالاتر از ۵۰% شمارگان موظف) و برای مدیران مسئول خبرگزاری‌ها و پایگاه های خبری، فعالیت مستمر آن رسانه در طول یک سال اخیر است. 

۳- چنانچه مدیران مسئول واجد شرایط فوق الذکر، داوطلب نمایندگی در هیأت نظارت بر مطبوعات باشند؛ لازم است تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ ۱۰‏/۷‏/۹۷ با نام کاربری و رمز عبور خود به سامانه جامع رسانه های کشور  مراجعه و نسبت به ثبت درخواست نامزدی و درج خلاصه‌ای از سوابق مطبوعاتی و اجرایی خود اقدام نمایند.

۵۷۲۴۳

کد خبر 824685

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =