گامی دیگر در مسیر شفاف‌سازی/ انتشار فهرست حمایت‌ها و قراردادهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فهرستی از حمایت‌ها و قراردادهای این وزارتخانه را برای نخستین بار منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای مسیر شفاف‌سازی که در پیش گرفته است، برای نخستین بار لیست حمایت‌های این وزارتخانه از اشخاص حقوقی در سال‌های ۹۶ و ۹۷ را به همراه فهرستی از قراردادهایی با مبالغ بالای متوسط در شش ماه نخست امسال منتشر کرده است.

فهرست قراردادهایی که این وزارتخانه منتشر کرده است شامل ۲۳ عنوان قرارداد می‌شود که مربوط به حوزه‌های ستادی و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها است.

همچنین فهرست حمایت‌ و کمک‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اشخاص حقوقی در سال‌های ۹۶ و ۹۷ شامل موسسات، بنیادها، انجمن‌ها، مراکز فرهنگی، خبرگزاری‌ها، کانون‌ها، دفاتر فرهنگی، دانشگاه‌ها، انتشارات، خانه هنرمندان ایران، مجمع ناشران انقلاب اسلامی و شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان قم و مدارس زیر مجموعه این وزارتخانه می‌شود.

بخش دیگری از این فهرست نیز مربوط به حمایت‌ها و توانمندسازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از امور فرهنگی است که در کشور برگزار می‌شود.

فهرست کامل حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اشخاص حقوقی سال 96 و سال 97 و فهرست قراردادهای قراردادهای این وزارتخانه در شش ماه نخست سال.

۲۴۱۲۴۳

کد خبر 824905

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =