فیلم | اره مخصوص و وسایل برنده در چمدان عاملان قتل خاشقچی!

اگرچه چمدانِ عاملان قتل خاشقچی به دلیل ماهیت دیپلماتیک‌شان قابل تفتیش در فرودگاه ترکیه نبوده است اما اخیرا بررسی عکس محتویات این چمدان‌ها نشان داده است که این چمدان‌ها حاوی وسایل قطعه قطعه کردن (اره مخصوص و وسایل برنده) شوکر و چند تلفن همراه و وسایل رادیویی بوده است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از الجزیره؛ اگرچه چمدانِ عاملان قتل خاشقچی به دلیل ماهیت دیپلماتیک‌شان قابل تفتیش در فرودگاه ترکیه نبوده است اما اخیرا بررسی عکس محتویات این چمدان‌ها نشان داده است که این چمدان‌ها حاوی وسایل قطعه قطعه کردن (اره مخصوص و وسایل برنده) شوکر و چند تلفن همراه و وسایل رادیویی بوده است.

روزنامه صباح ترکیه هم گزارش نهایی و روند دقیق قتل را شرح داده است. ابتدا کیسه‌ای بر سر خاشقچی کشیده‌اند و بعد از خفگی پانزده دقیقه صرف قطعه قطعه کردن وی شده است. سپس ماهر مطرب به مقام مافوقش زنگ می‌زند و می‌گوید: «به رییست بگو ماموریت تمام شد». مقامات اطلاعاتی آمریکا معتقدند اشاره ماهر مطرب به محمدبن‌سلمان است.

6161

کد خبر 825031

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 2
  • من IR ۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۳
    0 0
    گرچه معتقدم که بن سلمان پشت ماجرا بوده چون خفقان گرفته اما اینها هم داستان پردازی است. اما خوبه که همینطور تحت فشار بمونه