۳ نفر
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵
اعلام زمان برگزاری طرح پاییزه کتاب

معاون فناوری و اطلاع‌رسانی خانه کتاب از برگزاری چهارمین دوره پاییزه کتاب همزمان با بیست و ششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آزاده نظربلند با اشاره به برگزاری دهمین دوره یارانه حمایتی از کتابفروشی‌ها در هفته کتاب گفت: طرح پاییزه کتاب با شعار «حال خوش خواندن در پاییزه کتاب» دهمین گام در راستای اعطای یارانه نشر کتاب از طریق کتاب‌فروشی‌هاست که از ٢٤ آبان‌ماه در شهرستان ها و از ٢٦ آبان ماه در تهران آغاز خواهد شد و تا ٤ آذر ماه ادامه خواهد داشت.

او در ادامه افزود: تاکنون در این طرح ٥٦٩ کتابفروشی مورد تایید قرار گرفته‌اند. البته با توجه به ادامه ثبت‌نام کتاب‌فروشان تهرانی ثبت نام همچنان ادامه دارد.

هر فردی می‌تواند صرفا با ارائه کارت ملی به کتابفروشی‌های عضو طرح  پاییزه کتاب به میزان یک میلیون ریال کتاب خریداری کند. همچنین به منظور حمایت از نویسندگان نیز تخفیف کتاب‌های تالیفی ۲۵ و کتاب‌های ترجمه ۱۵ درصد خواهد بود.

بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۴ آبان تا یکم آذرماه با مشارکت بیش از ۶۰ نهاد و سازمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

۵۷۲۴۳

کد خبر 825035

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =