دعوای زن و شوهری کتایون ریاحی و امین تارخ در فیلمی قدیمی

دو فیلم «قدمگاه» ساخته محمدمهدی عسگرپور و «پاییزان» به کارگردانی رسول صدرعاملی، از آثار خاطره‌انگیز سینمای ایران هستند که جمعه روی آنتن تلویزیون می‌روند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در تعطیلات آخر این هفته، شبکه‌های گوناگون سیما، ۲۴ فیلم سینمایی را در جدول پخش خود قرار داده‌اند.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «برای بهترین دوستم»، «عبور»، «جایزه»، «پاییزان»، «بچه‌های خانواده من»، «دویدن در مه»، «نفس بکش»، «کتابفروشی هدهد»، «دا. آنا. مادر»، «نابغه»، «فراتر از فریب»، «شاید یک معجزه»، «در مه»، «سرزمین فراوانی»، «گوریل سفید»، «داستان سامرا»، «محموله»، «تو می‌مانی»، «قهرمان»، «راز کتابخانه مادر بزرگ»، «بیخوابی»، «برادران شیردل»، «طوفان» و «قدمگاه»، پنج‌شنبه و جمعه ۲۴ و ۲۵ آبان از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌روند.

جدا از فهرست بالا، شبکه نمایش چون دیگر روزهای هفته، پنجشنبه و جمعه هم آثار سینمایی و تلویزیونی متعددی را در جدول پخش خود قرار داده است. فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «بیلو»، «سجده بر آب»، «محافظ»، «نجات در کرنتن»، «حصار ضد خرگوش»، «دان ۲» و « شکار»، پنج‌شنبه ۲۴  آبان در ساعت‌های ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌روند. همچنین فیلم‌های سینمایی ‌وتلویزیونی «قصر مادرم»، «خانه‌ای درخیابان چهل و یکم»، «سونامی»، «بیگانه تنها»، «مردی از رودخانه برفی»، «ظاهر ـ زارا» و «در بروژ»، جمعه ۲۵ آبان ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

شبکه یک 

- فیلم سینمایی «برای بهترین دوستم» به کارگردانی کارلو کارلی، پنج‌شنبه۲۴ آبان ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی لوکا زینگارتی و لوئیزا رانیری خواهیم دید: «آلبرتو لنزی وکیل پایه یک دادگستری در پی قتل دوست صمیمی و همکار خود قاضی مارنی، مسئول رسیدگی به پرونده قتل او می‌شود. آلبرتو بلافاصله تحقیقات خود را آغاز کرده و متوجه می‌شود که قاضی مارنی به همراه یک خبرنگار پیگیر پرونده‌ای مربوط به دفع زباله‌های هسته‌ای بوده‌اند. او متوجه می‌شود که چند سیاستمدار با همکاری و نفوذی که در دولت ایتالیا داشته‌اند، توانسته‌اند اجازه دفن مقدار قابل توجهی زباله هسته‌ای را در چند روستای ایتالیا به دست آورند. او ماموران پلیس را به منطقه اعزام می‌کند و با خاکبرداری در روستاهای موردنظر تعداد زیادی بشکه حاوی زباله هسته‌ای می‌یابد و...»

- فیلم سینمایی «عبور» به کارگردانی جان وو، جمعه ۲۵ آبان ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد       

در این فیلم با بازی فرانک. ام. آهرن، شان کونگ و تاکشی کانشیرو می‌بینیم: «در میان جنگ چین و ژاپن بر سر تصاحب تایوان، خانواده‌های زیادی درگیر جنگ می‌شوند. یان زکون یک پزشک چینی اهل تایوان است که به جای برادر مریضش به اجبار به جنگ می رود. او در جنگ توسط ارتش ژاپن اسیر می شود. ارتش چین در این جنگ پیروز شده و تایوان را به تصرف خود درمی آورد. همسر یان زکون به نام ماساکو که اصلیتی ژاپنی دارد از تایوان اخراج شده و وقتی که یان زکون از جنگ بازمی‌گردد خانه‌اش را خالی و پر از یادگارهای همسرش می‌یابد. ژنرال لی از ارتش چین که در این جنگ حضور دارد، همسرش یونفن را از کمپ نظامی به تایوان می‌فرستد تا در امنیت بیشتری باشد. یونفن در خانه ماساکو که به مصادره ارتش چین در آمده ساکن می‌شود. یک روز ماری او را می‌گزد و ...»

شبکه دو 

- فیلم تلویزیونی «جایزه» به کارگردانی رضا سجاسی، پنج‌شنبه ۲۴ آبان ساعت ‌۸ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «امیر علی، پسر بچه‌ای است که در مسابقه‌ای در شبکه دو برنده شده و حال باید برای گرفتن جایزه به شبکه دو بیاید. او ساکن ورامین است. پدرش به علت گرفتاری‌های کاری خود از آوردن او معذور است. مادر بزرگ امیرعلی که به خانه آن‌ها آمده با آگاه شدن از قضیه، تصمیم می‌گیرد با امیرعلی روانه تهران شود. همراهی مادر بزرگ با امیرعلی اتفاقی را در طول راه برای آنها رقم می‌زند. در نهایت امیرعلی و مادر بزرگ به شبکه می‌رسند اما زمان اداری تمام شده ...»

مینا جعفرزاده، معصومه کریمی و صالح میرزاآقایی در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.

- فیلم سینمایی «پاییزان» به کارگردانی رسول صدرعاملی، پنج‌شنبه ۲۴  آبان ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم می‌بینیم: «مسعود و پروانه زن و شوهری هستند که پس از چند سال زندگی مشترک و داشتن یک پسر بچه، به علت تصمیم مسعود بر ترک ایران و عدم رضایت پروانه مبنی بر همراهی با او، تصمیم به جدایی گرفته‌اند. در راه رفتن به شمال، اتومبیلی در مقابل مسعود و پروانه واژگون شده و مسعود، راننده را که زخمی شده نجات می‌دهد...»

در فیلم سینمایی «پاییزان»، امین تارخ، کتایون ریاحی و داریوش ارجمند نقش‌آفرینی کرده‌اند.

- فیلم سینمایی «بچه‌های خانواده من» به کارگردانی جو بایر، جمعه ۲۵ آبان ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «کاسپار پسر بچه‌ای است که در سنین کودکی از خانواده خود جدا شده و برای کار به مزرعه‌ای فرستاده می‌شود. مادر کاسپار، آلیس، در اثر سقوط بهمن جان خود را از دست می‌دهد.  با مرگ او پدر خانواده نهایت تلاش خود را برای سر پا نگاه داشتن زندگی و خانواده انجام می‌دهد، ولی موفق به این کار نمی‌شود. در نهایت و علیرغم میل باطنی‌اش، مجبور می‌شود کاسپار را به دلال‌هایی که بچه‌ها را به شهر می‌برده و در آنجا به عنوان کارگر می‌فروختند بسپارد و در لحظات آخر کاسپار عکس خود و همسرش را به پدر نشان می‌دهد ...»

- فیلم تلویزیونی «دویدن در مه» به کارگردانی سیدمحسن میرحسینی، جمعه ۲۵ آبان ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «لعیا زن جوانی است که پس از درگذشت همسرش با پسر کوچکش پوریا زندگی می کند. پس از گذشت چندین سال، او با یکی از همکارانش در آموزشگاه رانندگی به نام پیام نامزد کرده و تصمیم دارند زندگی مشترک تشکیل دهند. طبیعتاً پوریا از این مسأله ناراحت است و تلاش های پیام و همچنین لعیا برای ایجاد پذیرش شرایط جدید در او با شکست مواجه شده است. در این بین، شبی لعیا به همراه پوریا به سمت خانه اش در حال رانندگی است که به علت باران بسیار شدید ناخواسته با یک عابر پیاده برخورد می کند. وی که بسیار ترسیده، با ترس صحنه تصادف را ترک می کند، غافل از اینکه پوریا ...»

در این فیلم فهیمه سلیمانی، مهدی سپهراد، عرشیا حسن زاده نقش آفرینی می کنند.

- فیلم سینمایی «نفس بکش» به کارگردانی اندی سِرکیس، جمعه ۲۵ آبان ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی اندرو گارفیلد، کلاری فوی و هوگ بُن ویل آمده است: «رابین کاواندیس طی سفری به آفریقا، دچار ویروس فلج اطفال شده و قادر به حرکت و نفس کشیدن نیست و به کمک دستگاه تنفس مصنوعی و در بیمارستان به زندگی ادامه می‌دهد. دایانا همسرش، بعد از زایمان او را به بیمارستانی در انگلیس منتقل می‌کند و با تمام وجود از او مراقبت می‌کند. رابین که ضمنا دچار افسردگی نیز می‌شود از دایانا می‌خواهد تا او را از بیمارستان به منزل ببرد، و به این ترتیب سال‌ها زندگی پر هیجانی را سپری می‌کنند تا اینکه تصمیم به تولید انبوه صندلی می‌گیرند تا ...»                                                 

شبکه سه 

- فیلم تلویزیونی «کتابفروشی هدهد» به کارگردانی مرضیه برومند، پنج‌شنبه ۲۴ آبان ساعت ۹:۱۵ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: «کیوان کتابچی که فوق لیسانس ارتباطات دارد، پس از مرگ پدرش، به دلیل علاقه به کتاب تصمیم می‌گیرد شغل پدری یعنی کتابفروشی را ادامه دهد، اما نیاز خانواده خواهر به ارثیة پدری موجب تقسیم ارث و پس از آن فروش سهم‌الارث وی به خواهرش میشود. کیوان در ضمن آشنایی با راننده میانسال یک اتوبوس قدیمی، به فکر راه‌اندازی کتابفروشی سیار میافتد و با کمک این راننده و نیز با حمایت‌ها و دلگرمیهای عمه خانم و خواهرزاده‌اش پوپک فکر خود را عملی میکند. کیوان ضمن حضور در محلات مختلف برای فروش کتاب، با وقایع تلخ و شیرین و متنوعی روبرو میشود که ...»

امیرحسین صدیق، راضیه برومند و افسانه چهره‌آزاد در این فیلم بازی کرده‌اند.

- فیلم سینمایی «دا. آنا. مادر» به کارگردانی فرشاد صالحی، پنج‌شنبه ۲۴ آبان ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم «مادر»، روایت‌گر استقامت مادران جانبازان دفاع مقدس و مروج فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی است و در آن بخش‌هایی از فرهنگ، زندگی و رسوم عشایر منطقه به تصویر کشیده شده است.

محمد حاتمی، آزیتا ترکاشوند و احمدرضا رافعی در فیلم سینمایی «دا. آنا. مادر» ایفای نقش کرده‌اند.

- فیلم تلویزیونی «شاید یک معجزه» به کارگردانی کرامت پورشهسواری، جمعه ۲۵ آبان ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم درباره صادق و سحر، زوج جوانی است که بچه‌دار نمی‌شوند و این مساله انها را آزار می‌دهد. سحر با پسر بچه‌ای تصادف می‌کند و باعث مرگ پسر بچه می‌شود. این پسر کوچک فرزند خانواده‌ای است که پدر و مادر هر دو پزشک هستند، اما مشکلات زیادی دارند و رابطه عاطفی آنها دچار مشکل شده است. صادق خود را به جای سحر به پلیس معرفی می‌کند و بازداشت می‌شود. بازپرس پرونده مردیست که دخترش تومور مغزی دارد و در معرض خطر مرگ است و ...

صالح میرزاآقایی، مریم کاویانی و عمار تفتی در فیلم تلویزیونی «شاید یک معجزه» ایفای نقش کرده‌اند.

- فیلم سینمایی «فراتر از فریب» به کارگردانی شینتارو شیموساوا، جمعه ۲۵ آبان ساعت ۱۴:۲۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی مالین اکرمن، آلیس ایو و جولیا استیلس آمده است: «بن، وکیل موفق و جوانی است که در یک شرکت حقوقی کار می کند و یک زندگی معمولی با همسرش دارد. ناگهان امیلی نامزد سابق او پس از ده سال سر و کله اش پیدا می شود و برای افشای یک پرونده بزرگ از بن کمک می خواهد. پرونده مربوط به یک شرکت دارویی معروف است که یک نوع از داروهای آن موجب مرگ افراد زیادی شده و رییس شرکت با رشوه و پول جلوی افشای این ماجرا را گرفته است. امیلی دستیار رییس این شرکت دارویی است و اطلاعات مهمی را از لپ تاپ رییس شرکت دزده است و در اختیار بن قرار می دهد. بن پرونده را تشکیل می دهد. اما قرار می شود بین این شرکت دارویی و این شرکت حقوقی مصالحه انجام شود و آبرامز یعنی رییس بن موافقت می‌کند که در مقابل گرفتن پول زیادی این اطلاعات سرقت شده را بازگرداند و پرونده را مختومه کند. از طرفی امیلی می‌خواهد ...»

- فیلم سینمایی «نابغه» به کارگردانی میشائیل گراندج، جمعه ۲۵ آبان ساعت ۱۹:۲۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جان سیم، آنا مادلی و دیوید ترلفال خواهیم دید: «توماس ولف نویسنده ای است که هیچ ناشری حاضر به چاپ رمانش نمی باشد، تمام هزینه های زندگی و مخارج او را همسرش که هنرمند تئاتر است پرداخت می کند. ولف سرخورده و نا امید رمان خود را به یک ویراستار معروف ارائه می کند. ویراستار مشهور مکسول پرکینز پیش از این بر روی داستان ها و رمان های نویسندگان بزرگی کار کرده و بر خلاف تصور رمان ولف را تایید می کند. اما قبل از چاپ باید رمان ویرایش شود. ولف باید نظرات ویراستار را بر رمان خود اعمال کند. رمان بسیار طولانی و پر حجم است و او باید رمان خود را علیرغم میل باطنی اش کوتاه کند. روزها و ماه ها طول می کشد تا آنها با هم این کار را به سرانجام برسانند. رمان چاپ می شود و پر فروش می شود اما ولف هر چه بیشتر در کار و موفقیت غرق می شود از همسرش دور می‌شود و حتی ...»                                                 

شبکه چهار

- فیلم سینمایی «در مه» به کارگردانی سرگئی لوزنیتسا، پنج‌شنبه ۲۴  آبان ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی ولادیمیر اِسویرفسکی و ولادیسلاو آباشین آمده است: «سوشینیا کارگر روس که در راه آهن کار می‌کند به همراه دوستانش در یک گروه پارتیزانی علیه نازی ها در مسیر حرکت قطارهای آلمانی خرابکاری می کنند. در یکی از روزها همه آنها دستگیر می شوند و آلمان ها همه را می کشند ولی سوشینیا را آزاد می کنند. دوستان دیگر  سوشینیا به او شک می‌کنند و قصد دارند او را به عنوان خائن اعدام کنند. دو پارتیزان به نام‌های یوروف و وویتِک به خانه او می‌آیند و او را به جنگل می‌برند. او به آنها اصرار می‌کند که ....»

- فیلم سینمایی «سرزمین فراوانی» به کارگردانی ویم وندرس، جمعه ۲۵ آبان ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم با بازی میشل ویلیامز و جان دیهل به شکلی طعنه‌آمیز یک مامور مخفی پلیس آمریکا را نشان می‌دهد که دچار توهم بوده و با یک ون جاسوسی با تجهیزات کامل فیلمبرداری و شنود مهاجران فقیر غیر آمریکایی و یا مسلمان را زیر نظر گرفته است و آنها را دشمن امنیت ملی آمریکا می‌داند. اما پس از مدتی متوجه می‌شود ...

شبکه پنج

- فیلم سینمایی «گوریل سفید» به کاگردانی آندره جی شایر، پنجشنبه ۲۴ آبان ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «اسنو فلک تنها گوریل سفید رنگ دنیاست! او در باغ وحش بیشتر از همه حیوانات مورد توجه قرار می گیرد. او با کمک یک پلنگ سیاه و پائولو که دختری کوچک و باهوش است نقشه ای برای ملاقات پنهانی با فردی در سیرک می‌کشد که می تواند به او کمک کند تا به یک گوریل عادی تبدیل شود اما...»                                                                       

- انیمیشن «داستان سامرا» به کارگردانی حسین سلطانی و وحید چالاک، جمعه ۲۵ آبان ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: «یک گروه شیطانی و خرابکار به کمک امواجی رادیویی انسان‌ها را کنترل کرده و از آنها نیروهایی انتحاری برای حمله به حرم امام حسن عسگری(ع) در سامرا می‌سازند. برای مقابله با آنها، عده‌ای از دانشمندان جوان ایرانی دستگاهی اختراع کرده‌اند که قادر است با تأثیرگذاری بر عملکرد دستگاه اختراع شده توسط گروه مذکور، اثر آن را خنثی کند، اما برای دستیابی به این هدف لازم است ...»

- فیلم سینمایی «محموله» به کارگردانی ولاد فورمن، جمعه ۲۵ آبان ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آنا آرلانوا، الگا فادوا و سرچی ماخوکیف خواهیم دید: «جنگاوران روسی در جنگ جهانی دوم در مقابل آلمان‌ها جان فشانی کردند. ویکتور یک استوار است که سال‌ها قبل با دختری به نام تامارا نامزد بوده است و ویکتور به جنگ اعزام شده و همین باعث برهم خوردن قول و قرارهایش با تامارا می‌شود. حالا تامارا و چند دختر جوان دیگر به جنگ اعزام شده‌اند و قرار است به همراه ویکتور بار آذوقه را به خط  مقدم جبهه برسانند در این مسیر چندین بار مورد حمله آلمان‌ها و اوباش قرار می‌گیرند و ویکتور چند نفر از همراهانش از جمله تامارا را از دست می‌دهد و مقدار زیادی نیز از آذوقه نابود می‌شود و...»

شبکه شما

- فیلم تلویزیونی «تو می‌مانی» به کارگردانی حمید بهمنی، پنج‌شنبه ۲۴ آبان ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم از این قرار است که حبیب یکی از کهنه رزمندگان سپاه پاسداران مجبور می‌شود گذشته خود و همسرش را برای تنها دخترش تعریف کند. حبیب در اوایل انقلاب به دعوت یکی از دوستانش وارد سپاه ارومیه می‌شود، پس از چندی همسر حبیب توسط منافقین به گروگان گرفته می‌شود، تا در تبادل آزادی وی حبیب اطلاعات سپاه را به آنان منتقل کند، حبیب موضوع را به مهدی بازگو می کند و طی عملیاتی همسر حبیب ازاد و منافقین هلاک می شوند، اما همسر حبیب ...

در فیلم تلویزیونی «تو می‌مانی»، امیر محمد زند، سوگل طهماسبی و بابک انصاری هنرنمایی کرده‌اند.

- فیلم تلویزیونی «قهرمان» به کارگردانی علی حلوی، جمعه ۲۵ آبان ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «مهران پسر سید صادق ایثارگر و جانباز دفاع مقدس سعی دارد پدر را مجاب کند تا با دوستان خود در سازمان‌های مختلف صحبت کند و کار اداری برای وی دست و پا کند. ولی سید صادق با پارتی بازی مخالف است، حتی سیدصادق خود کار اداری ندارد و به تولید و کشاورزی مشغول است، مهران مکتوبات خاطرات پدر را می‌یابد و با خواندن آنها متحول می‌شود، سید صادق راهی بیمارستان می‌شود و با شدت گرفتن بیماری وی در فرودگاه در حال انتقال به تهران ...»

میرحسین معلومی، عباس بحری، فرح روز دواتگر، فرهاد رحمان زاده، اکبر محبوبی‌فر، محمد محبوبی، سیاوش بقایی و نیلوفر زیبایی در فیلم تلویزیونی « قهرمان» بازی کرده‌اند.

شبکه کودک

- انیمیشن «راز کتابخانه مادر بزرگ» به کارگردانی دومینیک مونفری، پنج‌شنبه ۲۴  آبان ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

این فیلم داستان پسر بچه‌ای است که پس از فوت مادربزرگ، کتابخانۀ او را به ارث می‌برد. پسر بچه بعد از رفتن به کتابخانه با شخصیت‌های کتاب‌ها برخورد می‌کند و با آنها داستان دیگری را برای خود رقم می‌زند...

- انیمیشن «بی خوابی» به کارگردانی صمد غلامزاده، جمعه ۲۵ آبان ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «حاکمی برای شکار به جنگل می رود و طی ماجرایی از همراهان خود جدا می ماند و از تاریکی و سروصدای جنگل دچار وحشت شده است. او شب‌ها کابوس قوچی را می‌بیند که او را به دره پرت می‌کند و این امر باعث بی‌خوابی وی می‌شود. حاکم که از این وضعیت بیمار گشته دستور می‌دهد ...»

شبکه امید

- فیلم سینمایی «برادران شیردل» به کارگردانی اوله هلبوم، پنج‌شنبه ۲۴  آبان ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «دو برادر به نام اسکورپان و یوناتان وارد دنیایی خیالی به نام نانی‌یالا می‌شوند که حکمرانی ظالم و سنگدل به نام تنگیل، با تکیه بر اژدهای مخوف و آتش‌افروزی به نام کاتل» و همچنین سواران سیاه‌پوش خود، مردم آن سرزمین را تحت سلطه و ستم خود قرار داده است. به تدریج و طی وقایعی، یوناتان برادر بزرگتر به مقابله بر می‌خیزد و ...»

شبکه افق

- فیلم سینمایی «طوفان» به کارگردانی فورمن جویسون، جمعه ۲۵ آبان ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

این فیلم سرگذشت قهرمان سیاه پوست بوکس، روبین کارتر است که بی گناه نوزده سال را در زندان گذراند.

- فیلم سینمایی «قدمگاه» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور، جمعه ۲۵ آبان ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «رحمان پسری سر راهی است که از همان کودکی در روستا زندگی کرده و بزرگ شده است. هر سال در نیمه شعبان او برای ادای نذر ده ساله‌اش که امسال آخرین سال آن است، راهی قدمگاه می‌شود. اما با رسیدن به این زیارتگاه رحمان خوابی می‌بیند که زندگی او را متحول می‌کند. او برای یافتن پدر و مادرش دوباره به روستا برمی‌گردد. روستاییان با دیدن رحمان آشفته می‌شوند و سعی می‌کنند او راضی به بازگشت به قدمگاه شود. اما ...»

در فیلم سینمایی «قدمگاه»، بابک حمیدیان، رضاکیانیان و فرامرز صدیقی ایفای نقش کرده‌اند.

۵۷۵۷

کد خبر 825076

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =