احسان بی‌خیال طلای المپیک شود

دو سال مانده به المپیک ۲۰۲۰ توکیو ،هنوز تکلیف احسان حدادی مشخص نیست.

مهری رنجبر: او که بعداز قهرمانی  بازیهای آسیایی جاکارتا ،گفته بود طلای المپیک را می گیرد به شرط حمایت ،اما هنوز بلاتکلیف است.این در حالی است که دیگر مک ویلکینز مربی آمریکایی که با او سودای پرتاب ۷۰ متری را داشت هم کنارش حضور ندارد  چرا که با چین قرارداد بسته است. حتی جلسه احسان حدادی با سازمان تیم های ملی هم بی نتیجه ماند. چون فدراسیون برایش شرط تمرین در ایران،بدون ماساژور خارجی ،حسین توکلی  و طبق شرایط فدراسیون را گذاشت.

شاید به خاطر همین احسان قبل از آن وزیر ورزش را دید واز او حمایت خواست. حتی حدادی گفته بود: «من با حمایت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک  قول مدال طلای المپیک را می دهم.» اما یکی دو ماهی از این قول و قرارها می گذرد و هنوز خبری نیست. شرایط نه چندادن مطلوبی که حسین توکلی رفیق و همراه حدادی آن را برای رکورددار پرتاب دیسک آسیا جالب نمی داند: «اگر قرار باشد احسان طلای المپیک را  بگیرد از حالا باید شروع کند. از حالا باید مربی خارجی ، ماساژور و من کنارش باشیم. هرچند همین حالا هم دیر است، وگرنه با نبود مربی و عدم اجرای برنامه هایش ،طلای المپیک محال است.» به نظر او حدادی این روزها وضعیت بدی دارد:« هنوز هیچ چیز مشخص نیست. نه وضعیت احسان و نه مربی آمریکایی اش. در حالی که او با چین قرارداد بسته .

​برای مدال المپیک که نمی شود از ۶ ماه قبل برنامه ریزی کرد. اگر قرار باشد سر همه چیز دعوا کرد وبا این روند نصفه و نیمه شاید بهتر باشد احسان بی خیال طلای المپیک شود. مردم هم توقع نداشته باشند.»  توکلی متاسف است که ورزش ایران هنوز در اندرخم یک کوچه حرفه ای گری مانده:«این روزها در ورزش حرفه ای مسائل اولیه حل شده اما ما هنوز درگیرش هستیم.»

۲۵۱ ۲۵۱

کد خبر 825285

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =