نکاتی درباره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات

تابناک نوشت: هفدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات، یکشنبه ۲۷ آبان برگزار می‌شود.

سیدعلاءالدین ظهوریان، دبیر هیات نظارت بر مطبوعات با اعلام این خبر گفت: انتخابات به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه جامع رسانه‌های کشور به نشانی e-rasaneh.ir از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور نمایندگانی از پلیس فتا، مرکز ماهر وزارت ارتباطات و سازمان بازرسی کل کشور برای افزایش ضریب امنیتی انتخابات و مراقبت از هرگونه اختلال در روند برگزاری الکترونیکی انتخابات، تصریح کرد: نتایج انتخابات بلافاصله پس از اتمام زمان رای‌گیری و تایید کمیته سه نفره ناظر بر انتخابات متشکل از نمایندگان قوای سه‌گانه اعلام می شود.

ظهوریان تاکید کرد: شرکت در انتخابات فقط با IP های داخلی میسر می باشد و استفاده از vpn مانع عملیات رای دهی خواهد بود.

دبیر هیات نظارت بر مطبوعات از تایید صلاحیت ۱۶۷ نفر از نامزدهای متقاضی حضور در این دوره از انتخابات خبر داد و افزود: نامزدهای محترم مطابق دستورالعمل اجرایی انتخابات، در صورت تمایل به انصراف صرفا می‌توانند از طریق سامانه جامع رسانه‌های کشور اقدام نمایند و تا یکساعت قبل از شروع انتخابات (ساعت ۹ صبح یکشنبه ۲۷ آبان) فرصت دارند با استفاده از حساب کاربری خود و به صورت الکترونیک، انصراف خود را از نامزدی اعلام نمایند.

وی تصریح کرد: چنانچه مدیرمسئولی، رمزکاربری خود را فراموش کرده باشد می تواند با انتخاب گزینه "رمز عبور خود را فراموش کرده ام" در سامانه جامع رسانه‌های کشور از طریق پیامک یا ایمیل، رمز عبور جدید خود را دریافت نماید. همچنین در صورت مواجهه با اشکال فنی در اتصال به سامانه؛ می تواند تا پایان زمان رای گیری، موضوع را با شماره تلفن های ۸۴۰۹۵۱۱۷ و ۸۴۰۹۵۱۱۶ به کمیته فنی اطلاع دهند تا پس از بررسی ، نسبت به حل مشکل اقدام شود.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 825452

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =