نائب قهرمانی گیلان در دور رفت مسابقات لیگ دسته یک بدمینتون بانوان کشور / تصاویر

دور رفت لیگ دسته یک بدمینتون بانوان کشور به میزبانی هیات بدمینتون گیلان برگزار شد و در دور رفت تیم مشهد در رده اول ، تیم گیلان در رده دوم ، تیم کرمانشاه در رده سوم ، تیم مهر و ماه تهران در رده چهارم و تیم میلاد تهران در رده پنجم قرار گرفتند.

به گزارش خبرآنلاین گیلان؛ روز پنجشنبه و جمعه و در دو نوبت صبح وعصر دور رفت لیگ دسته یک بدمینتون بانوان کشور به میزبانی هیات بدمینتون استان گیلان در سالن اختصاصی هیات بدمینتون استان واقع در ورزشگاه عضدی شهرستان رشت برگزار شد.

تیم بدمینتون گیلان توانست با نتایج ٤-١ در برابر تیم کرمانشاه، ٤-١ میلاد اسپرت تهران و مهروماه تهران را ٤-١ شکست دهد و با یک بازی پایاپا نتیجه را ۳ بر ۲ به کیهان سیاحت مشهد واگذار کرد.

در پایان این رقابت ها و و در دور رفت تیم مشهد در رده اول ، تیم گیلان در رده دوم ، تیم کرمانشاه در رده سوم ، تیم مهر و ماه تهران در رده چهارم و تیم میلاد تهران در رده پنجم قرار گرفتند.

این رقابت ها با حضور ۴۰ بدمینتون باز و با حضور ۵ تیم و در دو روز به میزبانی گیلان برگزار شد. یک تیم از گیلان ، دو تیم از تهران ، یک تیم از کرمانشاه و یک تیم از خراسان رضوی در این مسابقات حضور داشتند.

46

کد خبر 825723

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =