۰ نفر
۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
تغییرات در هیات مدیره استقلال قطعی شد

مجمع باشگاه استقلال طی روزهای آینده برگزار و اعضای جدید هیات مدیره این باشگاه معرفی خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جواد قراب، اکبر عباسی ملکی، حسن زمانی و امیر حسین فتحی که به عنوان سرپرست این باشگاه فعالیت می‌کند اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال را تشکیل می‌دهند ولی با اجرای قانون منع قانون بازنشستگان تغییرات طی چند روز آینده در مدیران این باشگاه قطعی است.

اکبر عباسی ملکی و جواد قراب دو عضو بازنشسته هیات مدیره باشگاه استقلال هستند که جدایی آنها از این باشگاه قطعی است. بحث این موضوع از چند ماه پیش مطرح شد. ملکی رئیس هیات مدیره استقلال است و ارتباطات زیادی با اسپانسرهای این باشگاه دارد و طبیعتا جدایی وی ممکن است منجر به مشکلاتی برای این باشگاه شود اما مسئولان وزارت ورزش و جوان در تلا هستند تا بلافاصله یک عضو اقتصادی را جانشین وی کنند.

جواد قراب که همزمان در کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال هم فعالیت می‌کند دیگر عضو بازنشسته هیات مدیره این باشگاه است که جدایی او هم از این باشگاه قطعی شده است. حسن زمانی و امیر حسین فتحی دیگر اعضای هیات مدیره استقلال هستند که زمانی چندی پیش عنوان کرد مشکلی از نظر بازنشستگی ندارد.

با همه این اتفاقات قرار است مجمع باشگاه استقلال طی روزهای آینده تشکیل و اعضای  جدید هیات مدیره این باشگاه به زودی معرفی شوند. قرار است علاوه بر جانشینان ملکی و قراب یک عوض دیگر هم به هیات مدیره استقلال اضافه شود تا خلا رضا افتخاری را که بعد از برکناری از مدیرعاملی از هیات مدیره هم استعفا داد پر شود.

256 43

کد خبر 826173

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =