گفت‌وگو با مردی که دخترانش را با چاقو به قتل رساند

مهر نوشت: «پرونده مستند» این هفته پرونده قتل‌عام در شرق تهران را بررسی می کند که در آن چهار نفر از اعضای یک خانواده توسط پدر خانواده به قتل رسیدند.

چندی پیش مرد جوان ۴۷ ساله‌ای همراه برادر بزرگترش پای در کلانتری ۱۳۲ نبرد گذاشت و از ماجرای قتل‌عام اعضای خانواده‌اش پرده برداشت.

عامل این جنایت به ماموران گفت از چهار سال قبل با همسرش دچار اختلاف شده بوده است. بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس ویژه قتل در خانه این مرد جوان در خیابان نبرد جنوبی حاضر شدند. بررسی‌های ابتدایی نشان از آن داشت که ۲ دختر جوان داخل اتاق‌خواب به طرز هولناکی به قتل رسیده و زوج میان‌سالی نیز با ضربات مرگبار چاقو تسلیم مرگ شده بودند. 

«پرونده مستند» که به‌منظور آگاه‌سازی جامعه و شناخت بیشتر مردم درباره جرایم مختلف از شبکه مستند روانه آنتن می‌شود، این هفته به ابعاد مختلف این پرونده پرداخته و در آن با قاتل درباره انگیزه‌اش از ارتکاب این جنایات هولناک گفتگو خواهد کرد. گفتگو با روان‌شناس از دیگر بخش‌های این برنامه خواهد بود. 

مجموعه «پرونده مستند» در ۵۲ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای تهیه‌شده و دوشنبه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه مستند پخش و سه‌شنبه‌ها ساعت ۱۵:۳۰ بازپخش می‌شود.

۲۴۱۲۴۳

کد خبر 826221

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =