هوای اصفهان در وضعیت نارنجی/شاخص کیفی به ۱۳۴ رسید

هوای امروز اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز با میانگین شاخص کیفی ۱۳۴ همانند روز گذشته در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان، هوای امروز و دیروز اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز  به ترتیب با میانگین شاخص کیفی ۱۰۵ و  ۱۳۴ در وضعیت نارنجی به معنای ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.

 هوای امروز اصفهان در ایستگاه‌های سنجش آلایندگی شهر اصفهان مانند میدان احمدآباد با ۱۴۹، خیابان دانشگاه ۱۳۱، خیابان استانداری ۱۳۵، چهارباغ خواجو ۱۲۱، پروین ۱۲۰ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس گزارش شده است و در بزرگراه خرازی با ۱۵۲ نیز در  وضعیت ناسالم برای عموم گزارش شد.

امروز کیفیت هوا در مبارکه با میانگین شاخص کیفی ۶۸ و سجزی ۷۰ در وضعیت سالم است و در شاهین شهر با ۱۰۹ و نجف آباد  ۱۲۴ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس گزارش می شود.

 شاخص کیفی هوا در بازه صفر تا ۵۰ نشانه هوای پاک، ۵۰ تا ۱۰۰ نشانه هوای سالم، ۱۰۰ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (افراد دچار بیماری‌های قلبی تنفسی، کودکان و افراد میانسال و زنان باردار و غیره) و ۱۵۰ تا ۲۰۰ نشانه وضعیت ناسالم برای عموم مردم است.

46

کد خبر 826252

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =