مجید جلالی: خدا پرسپولیسی‌ها را بیشتر دوست داشت

مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: بعضی وقت‌ها دیگر نتیجه دست شما نیست و خدا پرسپولیسی‌ها را بیشتر دوست داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مجید جلالی بعد از شکست تیمش مقابل پرسپولیس گفت: هر گلی که در فوتبال به ثمر می‌رسد، یک بازیکن اشتباه می‌کند. گل اول پرسپولیس خطا بود. چرا خطا نگرفت؟ از بازیکنانم تشکر می‌کنم. امروز خوب بازی کردند و مسلط بودند. خدا حریف ما را بیشتر دوست داشت. 

او در واکنش به این سوال که تیمش بعد از زدن گل نخست ضد فوتبال بازی نکرد، گفت: ما در سال دو بار شانس داریم که خودمان را در آزادی نشان دهیم. آزادی فضای خوبی برای بازی فوتبال است.

سرمربی پیکان درباره بازی سال گذشته دو تیم نیز گفت: امروز بازی از نظر کیفی خوب بود. خیلی حیف شد که این بازی را نبردیم. اگر بازی را می‌بردیم. تا رده دوم جدول بالا می‌آمدیم. خیلی ناراحتم. 

سرمربی پیکان درباره بضاعت کم پرسپولیس در این بازی و موافقت برانکو برای شرکت در این دیدار گفت: در مورد آقای برانکو هر چقدر تمجید کنیم، کم است. او در تمام این سال‌ها از نظر فنی و شخصیتی خودش را ثابت کرده است. این که می‌گویید پرسپولیس با بضاعت کم بازی کرده، برای من سوال بود. کدام یک از بازیکنان حاضر در زمین فینال آسیا را تجربه نکرده بودند؟ فقط دروازه‌بان پرسپولیس در فینال نبود. اگر بگویید شش روز تمرین نکردند هم قبول ندارم. اگر دوست دارید ترکیب تیم را نگاه کنید. همه بازیکنان این تیم در نیمه نخست فینال بازی کردند.

وی ادامه داد: وقتی هوادار هستید اشکال ندارد. خیلی از دوستان رسانه‌ای هم هوادار هستند اما خوب نیست که منصف نباشیم. تیم پرسپولیس در فینال آسیا بازی کرده است. اگر بگویید پرسپولیس بعد از فینال از نظر انگیزشی افت کرد، قبول دارم اما این تیم، باتجربه است. ما چندین بازیکن امیدمان را نداشتیم. مهدی شیری هم محروم است. یک بار هم نگفتم که بازیکنانم نیستند. البته من به این فضاها عادت دارم. هر موقع با استقلال و پرسپولیس بازی کردم، آن‌ تیم‌ها مشکل داشتند. کسی به ما توجه ندارد. آن‌ها از داوری ایراد گرفتند.

256 43

کد خبر 826303

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =