اجاره بی‌واسطه ویلا و اقامتگاه ممکن شد

اگر در شهرهای شمالی، جنوبی و یا هر نقطه از ایران دارای ویلا، اقامتگاه و کلبه جنگلی هستید و ب اجاره دادن آن به مسافران کار راحتی برایتان نیست، ما یک راهکار خوب برایتان داریم.

شما می‌توانید با سامانه ثبت و رزرو اینترنتی ویلا و اقامتگاه جاباما ، ویلا، اقامتگاه و کلبه‌های جنگلی خود را به مسافران معرفی کنید و اجاره دهید و به آنها برای رزرو اقامتگاه کمک کنید.

از مزایای این کار، کوتاه شدن دست واسطه‌هایی است که ویلای شما را با قیمت‌های غیر واقعی به مسافران اجاره می‌دهند و سود هنگفتی نصیب‌شان می‌شود.

با جاباما شما می‌توانید مراحل رزرو ویلا و اقامتگاه خود را مدیریت کنید و ویلا را با نرخ مصوب خود اجاره دهید، نه با قیمت واسطه‌هایی که برای خود سود در نظر می‌گیرند.

سامانه ثبت و رزرو اینترنتی ویلا و اقامتگاه جاباما، بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت جاباما، ویلای خود را ثبت و ویژگی‌های آن را همراه با موقعیت جغرافیایی و عکس‌های مختلف به مسافران معرفی کنید. یادتان باشد هزینه رزرو ویلا برای هر شب را نیز اعلام کنید تا پس از رزرو به حسابتان واریز شود.

پس اگر قصد دارید ویلا، اقامتگاه و ... خود را به مسافران دیگر اجاره دهید و از این طریق کسب درآمد کنید، به جای اعتماد به واسطه‌های اجاره ویلا از طریق جاباما برای اجاره دادن ویلا اقدام کنید.

 به عنوان اگر دارای ویلا و اقامتگاه هستید در هر فصلی از سال، می‌توانید ویلا و اقامتگاه خود را به راحتی اجاره دهید و هزینه اجاره روزانه ویلا را آنلاین دریافت کنید.

2121

کد خبر 826456