نمایشگاه بین‌المللی طلا و جواهر کیش گشایش یافت

 ایرنا نوشت: چهارمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، نقره و سنگهای قیمتی کیش ( GMKISH ) دوشنبه شب همزمان با اولین سمپوزیوم تجارت گوهرسنگها با محوریت عقیق در این جزیره مرجانی گشایش یافت .

 در این نمایشگاه که در مرکز همایشهای بین المللی کیش و در فضایی به وسعت سه هزار متر برپا شده است، بیش از 100 شرکت داخلی وخارجی آخرین دستاوردها و تولیدات خود را در زمینه های مختلف زنجیره صنعت طلا، جواهر، نقره و گوهرسنگها به نمایش گذاشته اند. 

نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، نقره، ساعت و گوهرسنگ‌ها رویدادی است که در سطح بین‌المللی و منطقه شناخته شده است و هر سال با توجه به موفقیت‌هایی که داشته بر تعداد شرکت‌کنندگان بین‌المللی این نمایشگاه افزوده می شود. 

از نگاه کارشناسان ودست اندرکاران، جزیره کیش می تواند کانونی برای نقش‌آفرینان اصلی صنعت جواهرات و گوهرسنگ ها باشد و برگزاری این نمایشگاه فرصتی طلایی برای رقابت در تولید و بازاریابی این محصولات در سطح کشور، منطقه و حوزه بین الملل است. 

نمایشگاه‌های بین المللی و تخصصی در ایران یکی از بهترین راه‌های دستیابی به تکنولوژی‌های نو و پیشرفته در زمینه‌های علمی، صنعتی، تجاری و سرمایه‌گذاری است و در این میان، تجارت آسان در کیش، به عنوان فعال‌ترین منطقه آزاد و برخوردار از جاذبه‌های توریستی مکانی مناسب برای برگزاری نمایشگاههای بین المللی است. 

چهارمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، نقره و سنگهای قیمتی که همزمان با برگزاری اولین سمپوزیوم تجارت گوهرسنگ‌ها در این جزیره برپا شده است ، زمینه بهره برداری هرچه بیشتر از این رویداد تجاری و صنعتی را فراهم کرده است. 
 

46

کد خبر 826457

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =