تسویه با نویمایر، گرو، شفر و دیگر خارجی‌ها

وزارت ورزش به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تأکید کرد پول خارجی‌ها را بدهند تا فردا مشکلی برای باشگاه ایجاد نشود.

روزنامه خبرورزشی نوشت: استقلال تهران درست در روزهایی که خیلی‌ها می‌گویند باشگاه پول ندارد، بدهی خارجی‌ها را تسویه کرد.

آبی‌ها در ابتدای فصل بخشی از پول قرارداد این بازیکنان را پرداخت کردند ولی اخیراً خارجی‌ها به وضعیت موجود اعتراض داشتند. حتی نیومایر و الحاجی گرو به نشانه اعتراض چند جلسه در تمرینات شرکت نکردند. گرو که با مسئولان جلسه گذاشته بود جدی‌تر به نظر می‌رسید و حتی گفته بود تا زمانی که پول نرسد، پا به توپ نمی‌شود. تصور کنید نه او و نه نویمایر امسال عملکرد خوبی نداشته‌اند ولی به هر حال، چون باشگاه به آن‌ها متعهد شده، چاره‌ای نداشت جز اینکه پولشان را بدهد. در ابتدای فصل امسال هم وزارت ورزش به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تأکید کرد پول خارجی‌ها را بدهند تا فردا مشکلی ایجاد نشود. با اینکه استقلالی‌ها مشکلات خاص خودشان را دارند مشخص شد به هر شکلی توانسته‌اند طلب دو بازیکن و مربیان را پرداخت کنند. شفر و دستیارانش هم به طور کامل پول خود را تا این لحظه گرفتند تا موقتاً صدای اعتراضشان در باشگاه بخوابد.

پرداخت پول به خارجی‌ها این روزها باعث اعتراض بازیکنان داخلی شده است. خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که اکثر بازیکنان تا این لحظه تنها ۲۰ درصد از دستمزد فصل خود را گرفته‌اند. آن‌ها اعتراض دارند که چرا باید خارجی‌ها پولشان را بگیرند ولی بازیکنان داخلی که بار اصلی تیم به دوششان است، دریافتی خاصی نداشته باشند.

اصلاً این مسئله یکی از دلایلی بوده که باعث شده تا رابطه خارجی‌ها و ایرانی‌های استقلال خوب نباشد و بازیکنان نویمایر و الحاجی گرو را اصلاً تحویل نگیرند. باشگاه امسال از طریق فروش نورافکن، حسینی و تیام حدود ۴۰۰هزار دلار و ۶۰۰هزار یورو درآمد داشته است، در این بین ۳۰۰هزار یورو هم از کنفدراسیون فوتبال آسیا گرفته بنابراین وضع آن‌قدرها هم بد نیست ولی به هر حال هواداران انتظار دارند خارجی‌ها (به خصوص نویمایر و گرو) عملکرد بهتری داشته باشند.

این ویدیوها را هم از دست ندهید:

ویدیو| حمله قلبی مجری یکی از برنامه‌های ورزشی در پخش زنده

ویدیو| رویانیان: احمدی‌نژاد فشار آورد دایی سرمربی پرسپولیس نشود!

ویدیو| کی روش: وظیفه من این است که اطرافیانم را ناراحت کنم!

ویدیو| وقتی فراموش می‌کنید تراشتگن دروازه‌بان است

43503

کد خبر 826683

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =