۲ نفر
۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵
گلایه نزدیکان برانکو از سرمربی!

دنیای ورزش تورنتو نوشت:دعوای کی‌روش و برانکو دیگر جذابیتی حتی برای هواداران دو طرف هم ندارد.

برانکو ایوانکویچ در همه ماه های اخیر در دعوا با کارلوس کی روش دست بالاتر را داشت چون همیشه این کی روش بود که در مصاحبه هایش به او می تاخت و سرمربی پرسپولیس در کمال آرامش پاسخ می داد. او اما این بار در حالی که مربی پرتغالی توپخانه اش را خاموش کرده بود مصاحبه عجیبی کرده بود با رسانه ای کروات. اگرچه خیلی سریع سرمربی پرسپولیس بخشی از مصاحبه را تکذیب کرد اما او پیشتر بدون مقایسه کی روش در چنین مثالی گفته بود مربیان کروات همیشه بهترین و موفق ترین نتیجه ها را در فوتبال ایران گرفته اند. 
او همیشه این بازار فوتبال ایران را برای فوتبال کرواسی و متعلق به این گروه از مربیان می دانست که خیلی های‌شان خوب نتیجه گرفته بودند. ولی این بار کمی بعد از اینکه در مصاحبه ای گفته بود از تیم ملی حمایت می کند، در مصاحبه ای که شاید بخش هایی از آن بد هم ترجمه شده بود ، برانکو را گوشه رینگ برد.
خیلی زود نزدیکان به سرمربی کروات از او برای این اتفاق انتقاد کردند که چرا باید او چنین مصاحبه ای کند. برانکو هم آن بخش که گفته شده بود کی‌روش بدون موفقیت از ایران اخراج می شود را تکذیب کرد و مشخص شد این مصاحبه بد ترجمه شده و بخش های دیگری از این مصاحبه هم البته بد پیاده شده است.
با این وجود فضایی که در این دعوا هست همان طور که کسی تکذیب کی روش و همکارانش درباره خوشحالی الکساندر لوپس از باخت پرسپولیس را باور نکرد و برانکو بارها به آن اشاره کرد و دعوا را ادامه داد، این تکذیب برانکو هم به سختی جدی گرفته شد و بهانه ای بود در دست طرفداران کی‌روش.
ولی این دعوا هر روز به سمت فرسایشی شدن پیش می رود و به نظر می رسد دیگر حتی اهمیتش را برای هواداران دو طرف هم از دست داده است و حالا همه منتظرند تا اتفاقی بیفتد و همه تمرکزشان روی حمایت از لیگ و تیم ملی فوتبال باشد تا این دعواهای بی ثمر!

41258

کد خبر 827147

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =