۳ نفر
۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
واکنش ایران به اتهام واهی آمریکا

سخنگوی وزارت امور خارجه به اتهام واهی تازه آمریکا به کشورمان در خصوص نقض کنوانسیون منع سلاح های شیمیایی واکنش نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین، بهرام قاسمی گفت:هیات آمریکا در سازمان منع سلاح های شیمیایی روز پنجشنبه در جریان برگزاری کنفرانس بازنگری کنوانسیون منع سلاح های شیمیایی در لاهه اتهامات بی پایه و اساسی را طبق عادت مالوف و همیشگی خود علیه جمهوری اسلامی مطرح کرد که این اتهامات را قویا مردود می دانیم.

قاسمی افزود: براساس آیین کار کنفرانس، هیات کشورمان نزد آن سازمان و پس از پایان مباحث عمومی به این اتهامات بی پایه و اساس پاسخ مقتضی خواهد داد.

سخنگوی وزارت خارجه همچنین افزود: آنچه که مسلّم و کاملا عیان می باشد آین است که آمریکا به عنوان تنها کشور عضو سازمان، دارنده زرادخانه تسلیحات شیمیایی است که تا کنون به تعهدات خود برای نابودی آنها عمل نکرده، بلکه همزمان از برنامه تسلیحات شیمیایی رژیم صهیونیستی جانبداری می کند و این گونه اتهامات نادرست و ناراست را صرفا از سر خصومت با ملت ایران و برای انحراف افکار عمومی جامعه بین المللی از نقض تعهدات و حمایت های مکرر خود از زرادخانه های شیمیایی رژیم صهیونیستی و گروه های تروریستی مطرح می نماید.

52311

کد خبر 827246

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • من IR ۱۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
    0 0
    امریکا همیشه سیاست فرار به جلو اتخاذ کرده. برای اینکه کشوری به زرادخانه شیمیایی اونها کار نداشته باشه توپ را میندازن تو زمین یک کشور دیگه. سیاست های پوسیده.