۰ نفر
۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۹

ایران نوشت: دو جوان که در جریان متلک پرانی به یک دختر، مرتکب قتل شده بودند در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند.

به گزارش خبرنگار حوادث«ایران»، ساعت 8 صبح یک روز جمعه در سال 94 مسئولان بیمارستان تهرانپارس در تماس با مأموران پلیس، از مرگ پسر جوانی خبر دادند.

دوست این پسر در بازجویی‌ها گفت: ساعت 11 شب همراه دوستم میثم و یک دختر به پارک سرخه حصار رفته بودیم که در پارک دو پسر جوان به ما متلک گفتند. میثم با آنها درگیر شد. آن دو هم به سمت ما حمله کردند و با چاقو میثم را زدند و فرار کردند. ما هم ساعت دو صبح او را به بیمارستان رساندیم که متأسفانه جان باخت.

با اظهارات دوست مقتول مأموران عازم پارک شده و در تحقیق از نگهبان آنجا متوجه شدند او دو جوان حاضر در نزاع را می‌شناسد.با اطلاعات مرد نگهبان، مأموران دو ساعت پس از مرگ میثم توانستند ناصر یکی از متهمان را که به علت جراحت در بیمارستان بستری بود، شناسایی و دستگیر کنند.با دستگیری این پسر جوان، او به شرکت در درگیری اعتراف کرد و مدعی شد دوستش رضا نیز مجروح شده بود که سرپایی درمان شده است. با شناسایی محل زندگی رضا، او هم دستگیر شد و این دومتهم صبح هفته گذشته با صدور کیفرخواست درشعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی محسن زالی وبا حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستادند.

درآغاز جلسه اولیای دم برای ناصر، متهم ردیف اول قصاص خواستند و رضا، متهم ردیف دوم را بخشیدند.متهم ردیف اول هم در دفاع از خودش به قضات گفت: من فقط ضربه‌ای به سینه آن مرحوم زدم و من عامل مرگ او نیستم. بلکه ضربه را فرد دیگری به او وارد آورد.پس از پایان اظهارات متهم ردیف اول قضات ختم جلسه را اعلام کردند و برای صدور حکم وارد شور شدند.

2323

کد خبر 827370

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =