سندی که امید را به استقلال نزدیک می‌کند

ورزش سه نوشت:در شبی که شارلروا با درخشش علی قلی زاده موفق شد تیم لوکرن را با نتیجه 4-2 شکست دهد امید نورافکن تنها نظاره گر این بازی بود. به این خاطر که مازو نام او را در لیست 18 نفره تیم هم قرار نداده بود.

کاپیتان تیم ملی امید که پیش از این در استقلال ارایه گر بازی های خوبی بود و به همین بهانه به اردوی تیم ملی هم دعوت شد به زعم باشگاه استقلال در تلاش برای بازگشت به جمع اردوی آبی ها است. هر چند در این جابجایی باشگاه شارلروا باید رضایت کتبی خود را اعلام کند و البته هیچ بعید نیست به عنوان بازیکن قرضی وی را به تیم دیگری در بلژیک انتقال دهد.

عدم حضور امید در لیست 18 نفره تیم طبیعتا بدین معنی است که مازو خیلی به دنبال سرمایه گذاری به روی این بازیکن نیست و بر خلاف علی قلی زاده روی او حساب باز نمی کند. در چنین شرایطی به نظر می رسد انتقال قرضی وی به تیم های دیگر بلژیکی هم سخت باشد به این خاطر که تیم های دیگر وقتی مازو به امید نورافکن بازی نمی دهد روی این بازیکن ریسک نخواهند کرد. البته باید به این نکته اشاره داشت نیمکت نشینی امید نورافکن در شروع فوتبالش در اروپا چیز عجیبی نیست. کما اینکه رضا شکاری هم در روبین خیلی به بازی گرفته نمی شود.

انگیزه های امید برای بازگشت به استقلال قطعا به خاطر بازی کردن و دوباره حضور در اردوی تیم ملی است. هر چند نورافکن به عنوان کاپیتان تیم ملی امید بازی های مهم مقدماتی المپیک 2020 توکیو را پیش رو دارد و شانسش برای همراهی تیم ملی در جام ملت ها ضعیف است. آنچه که سبب می شود بازگشت امید به استقلال را محتمل بدانیم رابطه بد او با نیمکت نشینی و هم چنین عطشی است که برای بازی دارد.

وینفرد شفر هم از بازگشت امید به جمع آبی ها خوشحال است و جذب دوباره او را به باشگاه استقلال توصیه کرده است.

251 251

کد خبر 827893

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =