حل مشکل ۸۰ واحد تولیدی در استان اردبیل

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل با بیان اینکه تاکنون مشکل بیش از هشتاد واحد تولیدی و سرمایه گذاری بررسی شده است، گفت: حمایت از سرمایه گذاری باید در استان ما یک اصل باشد.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از اردبیل؛ یوسف خدادادی در هفدهمین جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری بیان کرد:  تا کنون مشکل بیش از هشتاد واحد تولیدی و سرمایه‌گذاری امسال  در کمیته حمایت قضایی مورد بررسی قرار گرفته و مصوباتی در خصوص آنها صادر شده است. 

اعتراض سرمایه گذاران به نحوه محاسبه سود بانکی

وی بیان کرد: اعتراض سرمایه گذاران و تولیدکنندگان به نحوه محاسبه سود و جرایم تسهیلات بانکی یکی از مهم‌ترین بحث‌هایی است که در همه جلسات با آن مواجه هستیم و کمیته حمایت قضایی به صورت جدی به این موضوع ورود پیدا کرده است.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل با بیان اینکه این  موارد را به کارشناس رسمی ارجاع می‌دهیم، افزود: تفاوت فاحشی بین محاسبه کارشناس رسمی با محاسبه بانک وجود دارد و تمام سعی و تلاش بر این است تا این مشکل به صورت کشوری حل و فصل شود.

خدادادی با بیان اینکه تصمیمی واحد در خصوص نحوه محاسبه سود و جرایم اتخاذ شود، عنوان کرد: امیدواریم این کار از طریق هیات دولت، نمایندگان مجلس از طریق ستاد اقتصاد مقامتی انجام شود که در این راستا همکاری های لازم از سوی کمیته حمایت قضایی در دستور کار قرار گرفته است.

حمایت از سرمایه گذاری در استان یک اصل باشد

وی با بیان اینکه حمایت از سرمایه گذاری باید در استان ما یک اصل باشد، تصریح کرد: با همکاری مسئولان بتوانیم شاهد توسعه سرمایه گذاری و توسعه واحدهای تولیدی باشیم و  کمیته حمایت قضایی به نوبه خود در این راستا قدم‌های مهمی را برداشته است.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل  درخصوص اجرایی شدن مصوبات کمیته حمایت قضایی گفت: بخشنامه‌ای از دادستانی کل کشور به استان‌ها ارسال شده است که در حوزه حمایت از سرمایه گذاری فعالیت می‌کنند و در این بخشنامه دادستان ها مکلف به برخورد قضایی با کسانی هستند که در مقابل اجرای این مصوبات کوتاهی کنند.

۴۶

کد خبر 827904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =