احداث ایستگاه راه آهن «ریز» توسط فولادمبارکه اصفهان

احداث ایستگاه راه آهن «ریز»، ساخت و نصب تندیس ورودی شهر چمگردان و سرمایه گذاری در پروژۀجمع آوری فاضلاب شهری منطقه لنجان از اقدامات فولادمبارکه اصفهان در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی است.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان، فرماندار لنجان در جریان بازدید از خطوط تولید مجتمع فولاد سبا و دیدار با  احمدیان مدیر این مجتمع، بر اهمیت توسعۀ همکاری میان منطقه و صنعت تأکید کرد.

مهدی صفرخانلو با اشاره به نقش صنعت فولاد در توسعۀ اقتصادی کشور و منطقه تصریح کرد: مجموعۀ فرمانداری و مسئولان شهرستان لنجان همواره در حمایت از صنعت و رفع مشکلات احتمالی آن اهتمام ورزیده اند و بر این باورند که ظرفیت های صنعتی منطقه میتواند علاوه بر نقش آفرینی در توسعۀ اقتصادی کشور، در رونق کسب وکار و توسعۀ فضای فرهنگی و اجتماعی منطقه نیز مؤثر باشد.

وی با اشاره به اینکه مجتمع فولاد سبا خط تولیدی توانمند است و ظرفیتهای بالایی دارد و میتواند در زنجیرۀ تولید فولاد کشور و تولید محصولات ویژۀ فولادی نقش به سزایی داشته باشد، از برقراری تعامل هرچه بیشتر دست اندرکاران عرصـــۀ صنعـــت با مسئولان منطقه به عنوان راهکار مؤثری برای بهبود فضای کسب وکار یاد کرد.

در جریان این بازدید، احمد احمدیان مدیر مجتمع فولاد سبا نیز ضمن ارائۀ گزارش کاملی از عملکرد این ناحیه در تولید محصولات فولادی و ایفای نقش در حوزۀ مسئولیت های اجتماعی گفت: در تابلو اهداف استراتژیک گروه فولاد مبارکه، توجه به مسئولیتهای اجتماعی یکی از راهبردهای اصلی شرکت است؛ ازاین رو هر زمانی که نیاز بوده، صنعت، خود را جدا از منطقه ندانسته و در چارچوب مقررات شرکت به مسئولیتهای اجتماعی پایبند بوده است.

وی از بازسازی مرکز توانبخشی شهید مدنی، تامین هزینۀ خودرو ویژۀمعلولین شهید مدنی، احداث زیرگذر اتوبان حاج آقاحسینی حدفاصل زرین شهر-ورنامخواست، احداث ایستگاه راه آهن «ریز»، ساخت و نصب تندیس ورودی شهر چمگردان، سرمایه گذاری در پروژۀجمع آوری فاضلاب شهری منطقه لنجان، مساعدت مالی به کمیتۀ امداد امام خمینی، حمایت مالی از اولین کنفرانس ملی بحران آب شهرهای ایران و توسعۀ پایدار، همکاری با ادارۀ بهزیستی شهرستان لنجان به عنوان بخشی از اقدامات فولاد مبارکه در راستای مسئولیتهای اجتماعی در منطقۀ لنجان یاد کرد.

46

کد خبر 828034

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =